Jump to content

wacek

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Skoczów
 1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Skoczowem
 2. Witam A o tym Trumpku było: http://exito.sklep.pl/pl/p/TRUMPETER-05768-1700-USS-Colorado-BB-45-1944/29456 ?
 3. Lutobor: dzięki. Tą drugą stronę znam, a tę włoską trzeba uważnie przejżeć Jak macie inne linki to bardzo proszę. Wystarczą też FS-y. Resztę można spoko dopasować
 4. Witam Czy można gdzieś znaleść informacje o dopasowaniu kolorów farb do określeń stosowanych np. w Royal Navy (np. Light Grey 507C=np. Humbrol.....)
 5. Witam Mam pytanie o modele Yamato z Tamiji: w sprzedarzy są dwa modele nr kat. 31544 i 31113. Jakie są między nimi różnice (poza pudełkiem i ceną) Po obejżeniu zdjęć zawartości różnic nie widzę.
 6. Witam Sklep jak najbardzej niesamowity, a możliwość kupowania w nim np. w piątek do 21-tej, czy w sobotę do 17-tej dla mnie z powiedzmy okolic Bielska jest nie do przecenienia. Miła i fachowa obsługa jak też szerokie możliwości zamówienia tego czego na półce nie ma to tylko największe plusy tego miejsca. Sorry za OT. Jak jesteście z Bielska to może coś wiecie o tegorocznych Warsztatach? Pozdrawiam Wacek
 7. Cześć Jest w Bielsku sklep modelarski. Na warsztatach dali mi ulotkę reklamową ale zgubiłem . Gdzieś w Starym Bielsku. prowadzą to razem z hurtownią budowlaną. Polecam też sklep HOBBY w Cieszynie.
 8. Stępka ma lekki skos, a ponadto wręga nr 1 miała lekko głębsze wycięcie. Jak wstawiłeś wręgę nieco głębiej (do oporu na podłużnicy), to teraz trzeba wycięcia nieco podpiłować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.