Jump to content

Grzegorz Grabowski

Members
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Grzegorz Grabowski

 1. Oglądając recenzje obydwu modeli, uważam, że Zvezda w niczym nie ustępuje Takomowi. Co prawda nie ma w Zveździe blaszek i metalowych linek, ale tu ratuje nas Edek i Eureka. Ja na100% kupię sobie Zvezde. Bartek, T-15 weź zeZvezdy, zaoszczędzisz sobie nerwów.
 2. Nie za cienko tej farby. Ja wiem, że nie psika się grubo, ale to chyba cienko, aż do przesady.
 3. Witam! W ramach odskoczni od wnętrza humvee, zacząłem przykręcać śrubki do osłony strzelca A oto skąd biorę śrubki. Zęby prowadzące z gąsienic Abramsa
 4. Jeszcze jedna sprawa. W Waszych M1165(?), zagięcia pionowe tych płyt zachodzą na pakę. Czy to ze względu na to, że w Waszych humvee, tylna ściana wygląda inaczej? Bo na tej fotce widać, że nic takiego nie ma miejsca.
 5. Kształt płyt zrobiłem według tego czerwonego schematu no i patrzyłem na to zdjęcie I chyba faktycznie są za grube. Poprawi się.
 6. Witam ponownie. Oprócz pancernych płyt pokazanych poprzednio, które, i tu piszę to całkiem serio, czekają na akceptację ekspertów, dorobiłem sobie też skrzynkę kontrolną, automatycznego systemu gaśniczego AFES. Tak wygląda Jutro aktualizacja na forum humvee
 7. Hej. Staram się dorobić te pancerne płyty za fotelami z tyłu. Jedna już jest. Dorabiać drugą, czy postarać się aby pierwsza była lepsza. Wymiary według poradnika z forum humvee Tu już obydwie plyty No i tu z fotelami. Mam nadzieję, że choć troszeczkę zbliżyłem się do oryginału? A tak szczerze Chłopaki. Czy ja nie przesadzam z tymi wszystkimi poprawkami w swoim pierwszym humvee?
 8. Pamiętam, jak najbardziej. Coś czuję, że tym otwarciem drzwi z tyłu, dołożę sobie roboty, ale akurat to mnie nie martwi, a wręcz przeciwnie. Dokładanie tych wszystkich dupereli do wnętrza, zaczyna mi się podobać. Jeszcze takie pytanko. Czy pancerne płyty, za fotelami z tyłu, mają obydwie taki sam kształt? To znaczy, czy są swoim lustrzanym odbiciem?
 9. Myślicie, że wszystkie drzwi powinny być otwarte?
 10. Jak nigdy nie malowałeś aerografem, to Miga sobie odpuść, do tych farb potrzebna jest jakaś tam wprawa. Zrób tak jak na filmie. Użyj tamiya nato black, jako podkład. A co mi się złego działo z Tamiyą na Migu? Malowałem pędzlem bandaże na kołach czołgu, czarną Tamiyą. Koła były najpierw pomalowane bazowym Migiem i Tamiya w ogóle nie chciała się trzymać, po prostu spływała.
 11. Jak sam nazwa tego podkładu wskazuję, powinien pokryć wszystko za pierwszym razem. Próbowałem malować Tamiyą po podkładzie Miga. Nie jest to dobry pomysł.
 12. Jak sam się przekonałem, budowa tego modelu polega na dorabianiu i przerabianiu, wszystkiego co się da. Wystarczy jednak słuchać rad speców i da się z tego coś fajnego ulepić. A z tym kierowcą, to byłbym ostrożny, bo chyba nie wiele ma on wspólnego z komandosem z Lublińca?
 13. To efekt oglądania zbyt dużej ilości zdjęć i myślenia "Co? Ja nie dam rady?"
 14. Heh, a miał to być model, tylko z zestawowym wnętrzem
 15. Genialny, jak zwykle. Doczekamy się kiedyś M-84?
 16. Przepraszam za post pod postem. Jedziemy dalej. Ja już tak niestety mam, że pomimo braku umiejętności, staram się dorównać najlepszym, co sprawia, że czasami skutek jest odwrotny do zamierzonego. Walka z wnętrzem trwa. Zrobiłem nawet coś na kształt pasów bezpieczeństwa, ale dopiero na jednym słupku. Na drugi zabrakło mi cierpliwości. Może jutro się uda. A zatem fotki Dobrze że to pojazd z dachem, więc większości moich bubli, po prostu nie będzie widać
 17. Witam. Staram się nie obijać i walczę we wnętrzu. Tym razem próbuje zrobić ochraniacze na głowę. Takie coś U mnie wygląda to tak Mam nadzieję, że jak to pomaluje na czarno i założę dach, nie będzie to tak koszmarnie wyglądało?
 18. Strasznie tam piaskowo u Ciebie, za wyjątkiem Rosjanina oczywiście . Może dla przełamania monotonii kolorystycznej, Husky na zielono?
 19. Fajna fotka. Dzięki Konrad. Ochoty już nabrałem, więc teraz wezmę się porządnie do roboty
 20. Ja też się zastanawiałem nad tymi przegrodami, bo widziałem że są puste, tylko jakoś zapomniałem dopytać. Potem je wkleiłem, Wy nic nie mówiliście, więc zostawiłem je. Postaram się to poprawić.
 21. Jeszcze nie. Nie za bardzo wiem, jakiego koloru mają być te 3, umieszczone pionowo przyciski obok tablicy z zegarami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.