Jump to content

Wokulski

Members
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wokulski last won the day on December 20 2018

Wokulski had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Wokulski

 • Birthday 08/17/2000

Personal Information

 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Prace ruszyły, zacząłem nakładać kalki, zaczynając oczywiście od najlepszej i największej. Sama jakość kalkomanii od White Eagle jest dobra, myślałem że będzie dużo gorzej. Jednakże linie podziału są za płytkie na washa na kalkach. Po położeniu godła jednostki prysnąłem błyskiem, i wziąłem się za brudzenie na górze, wash i tak w niektórych miejscach się nie zachował i musiałem poprawiać po kilka razy. Z efektu jestem zadowolony, teraz błysk na górę żeby niczego nie popalcować, biorę jutro za brudzenie dołu i nałożę resztę kalek. Pomalowałem też dysze, najpierw kol
 2. Jeszcze sprawa plam. Malowałem z ręki bo tak lubię, ale faktycznie mogłem użyć jakichś masek czy czegoś.
 3. Efekt widoczny na zdjęciach, jest mocno przesadzony, spowodowane jest to tym że trochę inaczej obrobiłem zdjęcia, użyłem innych presetów. W rzeczywistości jest bardzo subtelnie, powiedziałbym że nawet lżej niż w F-104 (rozjaśnienia na ciemnym szarym są ledwo widoczne)
 4. Skończyłem malować cały samolot, góra nieco „zużyta”, na dole marmury kieleckie. I zbiorniczek. Pozdrawiam.
 5. Czy tam w ogóle powinny być szachownice na skrzydle? U mnie takich nie ma, tylko na spodzie.
 6. Preshading jest, na spodzie zrobię blackbasing żeby zobaczyć z czym to się je. Malowane z ręki.
 7. Pomalowałem górę, na razie był to najbardziej skomplikowany kamuflaż jaki robiłem, ten w zipie był prościutki w porównaniu.
 8. A co to za różnica? Czy emalia czy akryl tak czy tak pod koniec idzie na to lakier, plus jest zamknięte w kokpicie, więc raczej nikt tego macać nie będzie.
 9. Przy takim modelu zawsze ciekawi mnie proces malowania. Całe maskowanie tego wszystkiego, plus czasami tacy zegarmistrzowie bardziej specjalizują się w detalach a niekoniecznie w malowaniu, i koniec końców wychodzi to po prostu kiepsko. Już parę razy widziałem niesamowicie zdetalizowany model, ale pomalowany tak płasko że wyglądał jak diecast za 20 zł. Masz jakieś konkretne pomysły jak Su ma ostatecznie wyglądać? Pozdrawiam, Kuba
 10. Witam po przerwie. Zamaskowałem wiatrochron, tym razem poprawnie. Dokleiłem pylony pod skrzydłami. Poszpachlowałem parę miejsc które potrzebowały dopracowania, teraz MiGacz i rakiety są gotowe na podkład. Pozdrawiam.
 11. Radzę czytać wątek. Było wcześniej.
 12. Po pomalowaniu całego kamuflażu, zamaskuję, tak żeby była cienka ramka i prysnę tym różem. Tak robiłem w MiGu-21 i wyszło spoko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.