Jump to content

anioł

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  CZESTOCHOWA
 • Interests
  lotnictwo
 • Occupation
  elektronik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiertla dotarły całe i zdrowe . Dzięki bardzo Pozdrawiam .
 2. Czy jest możliwość odbioru za tydzień w Bytomiu . Zainteresowany wiertla dwa opakowania . Jaka ewentualnie cena przesyłki ?
 3. Rozcieńczalnik LIFECOLOR ja nim rozcieńczam i jest git . Inne sie warzą z farbą . nawet Aceton . Do przemywania aero rozcieńczalnik Nitro .
 4. A podałeś im adres? Oni z reguły nie odpisują, tylko zwyczajnie wysyłają brakujące elementy/kalkomanię na wskazany adres. Dokładnie tak. Panowie reklamacjami zajmuje się Pan w COBI . Główny przedstawiciel revell-a na Polskę . Załatwia sprawe bardzo szybko i sprawnie . Miałem niedawno problem z F-18 wystarczył jeden telefon i zanim skończyłem rozmowę przesyłka była u drzwi / no prawie zanim ... 3 dni / Jesli potrzeba służę telefonem , jak co to na pw.
 5. anioł

  Mi-24V Zvezda 1:72

  No i od razu wszystko jasne, dzięki Panowie ! Edit: sorka pisałem z taty laptopa i zapomniałem się przelogować
 6. anioł

  Mi-24V Zvezda 1:72

  A ja mam wrażenie że gościu tam próbuje dobrać kolor do EDKOWEJ blaszki / który i tak jest skopany / , niż dorobić oryginalny kolor . To co edek proponuje to SF . Wystarczy porównać jej kolor np, z Migiem-21 w Łasku ... Po przebarwieniu , odrapaniu i łoszu też nam się zmieni odcień .Można by się kłócić jeśli chodziło by o kamo , choć i tu kolor się zmienia w miarę upływu czasu .Najlepiej było by pomalować całość GUNZE Gross Seablue i na to nanieść delikatnie Pale Green , tym bardziej że ten kolor miał wiele odsłon i rzadko trzymał się wyznaczonych ram .
 7. anioł

  Mi-24V Zvezda 1:72

  Ta książeczka jest w domu jak i wiele innych do tej maszyny . Mój ulubiony czajnik , czaję się na popełnienie go w 48 . Tata Daniela . Tylko trza poszukać w moich przepastnych zbiorach .
 8. Bardzo dobre kabinki .Krystalicznie przejrzyste , doskonale wytloczone , uzywam ich od pewnego czasu . A tutaj mozna je nabyć jak i zamówić . http://www.ksmodel.pl/index.php?cPath=7_29&osCsid=c9515f43ba81c797baaa631096178b3d
 9. anioł

  SZD-16- "Gil"

  Timi u Krzyśka są!!!bodaj po dychu. Ale TY szybowce??
 10. oj chyba muszę posypać głowę popiołem. Detal bardzo ładny , uzbrojenie nie dość że jest , to jest piękne , o wiele lepsze niż z zestawów dedykowanych hasegawy, osobno jest vulcan no i makieta silnika , komory podwozia bardzo ładne i składane z wielu elementów . Bajka.Malowanka widzę dwa i to bardzo ładne, no i cena adekwatna do zawartości pudła .Skrzydła z mechaniką , no na pewno za nabędę takowego , rozczarował mnie bardzo miło jak na razie.Ze składalnością na pewno nie będzie żle , patrząc na Ich poprzednie wypusty . Bałem się tylko że walną cenę zaporową jak trumpek na SU-24 .Jeszcze raz za inbox.
 11. Prosimy o in-box i porównanie z hase.
 12. cena w Polsce ma być ok. 220-240 zeta ,no nawet nie dużo prawie tyle co Hase ale czy warto to sie okaże jak będzie dostępny i sie porówna obydwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.