Jump to content

Maxek

Members
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  normalne

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakbyś nie zauważył, to właśnie ten model jest piękny dzięki wyrafinowanej technice brudzingu, a nie tylko bardzo czysto i starannie sklejony. Technika ta jest tak wyrafinowana i subtelna, że nie rzuca się nachalnie w oczy jak Bochun umazany w beczce dziegciu.
 2. Przecież jest Mirage.
 3. A co to za kolor? Jeżeli FS 16440 to zdecydowanie za ciemny. Ten szary to ledwo od białego powinien się odróżniać.
 4. Ale może pasują do MiGa-31? ;) W moim HB wszystko gra i schodzi się idealnie.
 5. Zrób takiego: z tego zestawu: Niestety w zestawie jest tylko jedno malowanie niemieckie wiec kalki trzeba dokupić oddzielnie.
 6. A dlaczego w kolekcji nie masz jeszcze Panavi Tornado? W malowaniu RSAF wyglądają przepięknie. Masz bardzo dobry model Revella w fajnej cenie, do tego fajne pustynne malowanie i piękny samolot sam w sobie - same plusy. Saudyjskich Tornad jak na lekarstwo w galeriach w calym internecie. Nic tylko robić!!!!!
 7. Fajny samolot i szkoda, że jego model jest w tak chorej cenie. Gdyby nie to, już bym miał trzy wersje u siebie w magazynie.
 8. W prawdziwym samolocie ten poryflowany kawałek klapy to goła blacha, którą śmiało możesz pomalować na kolor aluminium.
 9. A lotki na skrzydłach nie powinny być białe?
 10. Linie podziału są bardzo dobre - delikatne i wyraźne. Szpachlowanie nitów to pikuś. Dodatkowo mam pomysł coby zaszpachlować je ciemną szpachlą, która po pomalowaniu powinna dać fajny efekt ledwo widocznych łbów nitów.
 11. Tu masz dokładne zdjęcia jak to wygląda http://s362974870.onlinehome.us/forums/air/index.php?showtopic=225897&st=0 Gdyby nie ten bug to Hobby Boss byłby bardzo fajnym modelem.
 12. Jeżeli nie poprawili geometrii wlotów powietrza do silników to niestety nadal jest to produkt tamcatopodobny. Lepszy od Academy ale gorszy od Hasegawy.
 13. No to warto dodać, że: w listopadzie pojawi się C-2 Greyhound z Kinetica, w grudniu A-6E TRAM Intruder z Kinetica, we wrześniu F8F-1 Bearcat z Hobby Boss, we wrześniu OS2U Kingfisher z Revella, w październiku SB2C-4 Helldiver z Revella.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.