Jump to content

zeger239

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About zeger239

 • Birthday March 12

Personal Information

 • Location
  Perła Renesansu

Recent Profile Visitors

243 profile views
 1. @mbrnnr- właśnie coraz częściej myślę nad warsztatem przy następnych sklejkach, a będą to Kittyhawk Mk. III(P-40K) od Special Hobby i Revellowski Mirage 2000D, oba w 1/72, oba w malowaniach 'okładkowych', ale chyba raczej w odwrotnej kolejności je popełnię.
 2. Wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi i opinie.
 3. Witam serdecznie modelarską brać. Przedstawiam mój pierwszy model malowany aerografem. Na pierwszy raz wybrałem coś stosunkowo prostego jeśli chodzi o malowanie. Malowany akrylowymi Humbrolami, podkład szary Tamiya Surface Primer, brudziłem czarnym washem Vallejo. Jestem świadomy wielu niedociągnięć jak i niektórych elementów, które mogą nie zgadzać się historycznie, ale uznałem, że postanowię otworzyć się na porady bardziej doświadczonych Kolegów. ? Bardzo proszę o krytykę i podpowiedzi, co można zrobić lepiej przy kolejnym modelu.
 4. Łał, kolego! Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. To na pewno bardzo ułatwi nam pracę. ?
 5. Witam serdecznie! Nie wiem czy w dobrą rubrykę forum trafiłem, ale spróbujmy ? Jak w temacie, bardzo proszę o pomoc w identyfikacji takiego pływadełka. Należy do zbiorów muzeum od kilku dni i w momencie kiedy trzeba określić co to konkretnie jest zaczyna się problem. Otrzymaliśmy go jako ORP 'Ryś' co oczywiście jest bzdurą, ale mimo wszystko po dzisiejszych poszukiwaniach w literaturze jak i internetach nic takiego 'nie wyszło'. Czy ktoś jest w stanie pomóc mi w identyfikacji? Z góry dzięki i pozdrawiam modelarską brać. ?
 6. Winszuję! Zacna robota...
 7. Witam wszystkich. Wydaje mi się, że 'Eduard' liczy na Twoją inwencję ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.