Jump to content

FilipB

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A na co kleisz? Jak szybko Ci wiąże klej? Ja robię podobnie, tylko mam problem z utrzymaniem jej tak długo na maszcie, w jednym miejscu, aż klej zaschnie. Jak już mi się uda ją utrzymać do momentu aż klej złapie (około 1 minuty) to ją puszczam. Jednak mam wrażenie że wtedy klej jeszcze do końca nie jest zaschnięty przez co ta linka się trochę luzuje.
 2. Kiedyś próbowałem ale wychodziła mi dość gruba jak na skalę 1/72 no ale poćwiczę jeszcze może uda mi się coś cieńszego zrobić. O rany, kupiłem to jakiś czas temu i w ogóle zapomniałem że to mam. Dzięki za przypomnienie ? Spróbuję obu metod, zobaczę jaką prędzej opanuje.
 3. Mam problem z anteną w mojej "Zerówce". Nie daje rady jej tak przykleić żeby była dobrze naciągnięta. Z czego jest najlepiej robić anteny i na co je kleić? Ja swoją robiłem z żyłki wędkarskiej 0.14mm i kleiłem na CA rzadki od Wamodu.
 4. Projekt z Hutami śledziłem na bieżąco i bardzo mi się podobał. Powiem nawet że zanim zacząłem go obserwować, to zakładałem że jak wezmę się za okręt, to wybiorę jakiś pancernik lub krążownik bo gdzie za takie małe popierdółki się brać. Wasze prace jednak pokazały mi, że z tych mikrus też można zrobić bardzo efektowny model.
 5. Witam wszystkich. Dołączam do projektu z pitroudowym Mutsuki. Zacznę zapewne ze sporym opóźnieniem bo dopiero wczoraj zamówiłem... Będzie to moja pierwsza łajba, więc mam nadzieję że z Waszą pomocą jakoś będzie ona wyglądała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.