Skocz do zawartości

M-7 Priest HMC 1:35


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szanownych Forumowiczow! Nowy model, prawie skończony (prawie dlatego, że nie mam chwili wolnego czasu) M-7 Priest HMC.

Model Academy, 1:35, zrobiony z pudła. Malowany akrylami Testorsa. Kończony Vallejo i chińskimi olejami. Trzeba dopieścić jeszcze brudzing, dokleic linę i trochę bambetli. Całość składała się w miarę przyzwoicie. Zestaw prosi się o blaszki.

 

Zapraszam do oglądania i oceny.

 

 

 

Ps. Gościu! Strasznie gratuluję! Wiesz czego!

 

M71.jpg

M72.jpg

M73.jpg

M74.jpg

M75.jpg

M76.jpg

M77.jpg

M78.jpg

M79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny model. Podoba mi się, że nie jest jakoś szczególnie uświniony, tylko nieco przykurzony :-)

Napisz mi proszę, jakich nastawów aparatu użyłeś do zrobienia fotek (ISO, Przysłona, czas naśw., Balans Bieli)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dziękuję za ocenę tego mojego ostatniego gniota. Kiedy go skończę tak do końca? Nie wiem. Może jeszcze w tym roku?

Zdjęcia robiłem na kartonie niebieskim i czarnym, aparatem małpą- Samsung Digimax Cyber630. Cel oświetlony był trzema lampkami nocnymi ze zwykłymi żarowkami. ISO 100 F2,8 t1/15. Robione z ręki (dlatego musiałem zrobic okolo 40 zdjęć) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stójka(tripod?) pod aparat to koszt niewielki ;)

 

Jak rzekłeś tak i zrobiłeś.

Model ładny, aczkolwiek ta noc gwiaździsta po oczach bije, jednak bym je troszkę pomęczył, coby przygasić.

 

p.s. thx ;)

 

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fakt, gwiazdę można troszkę by stonować. A poza tym bardzo fajny, starannie zrobiony, bez szaleństwa w postaci tony błota na zawieszeniu, które ma czasem sens na zimowej dioramce, ale też nie zawsze. Przyjemny i dopracowany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba bo nie nawaliłeś tyle brudu co ja

Przyjemnie się patrz , fotki trochę słabe ale sam nie robię lepszych.

 

Nie myślałeś ,żeby dołączyć do niego figurki?

 

Co chcesz od tych fotek ... wg mnie sa bardzo dobre ...

a jesli chodzi o Twoje to robisz zdecydowanie duzo gorsze a nie ze nie lepsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmnie byłyby ostre ...

 

Czy kolega szuka powodu do kłótni?

 

...albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

 

Przyjemnie się patrz , fotki trochę słabe ale sam nie robię lepszych.

Czyli? Nie robię lepszych(dopowiem koledze ,bo widzę ,że potrzebna jest pomoc) [skoro nie robię lepszych(od niego) to nie powinienem zabierać głosu,ale również nie powinienem dawać rad, jest to jednak błędne myślenia, tak to ludzie do niczego by nie doszli]

 

A co to fot to nie wiem co miałem na myśli

Z resztą przyznałem ,że jeśli nawet tak koniecznie kolega chce to napisałem że mi się pomyliło.

 

przynajmnie byłyby ostre ...

To brzmi jak ... z resztą może znowu będę musiał dopowiadać.

 

marioba jedziesz dale, co następne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.