Skocz do zawartości

Pancer IV zima.


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Skoro śnieg poprószył to chciałem Wam przedstawić do oceny moją Pancer IV w wersji H w skali 1;35. Jest to zestaw Italiery ,tylko kalki dokupiłem z zestawu Tamiya. Co o nim Sadzicie?. 7781582bcc02a92c.jpg 165f83129ce33782.jpg dad121eac850e568.jpg 4faffdb623cca8af.jpg 84bb0fa83785cb30.jpg 2f838645e4f9343e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon to był dla jaj i gdzieś na PWM (to wszystko wyjaśnia) . A jak ktoś jest mądry ( i zna PWM) to wie o co chodzi ,więc nie czepiaj sie Jonak . Tylko prawdziwie oceniaj. Masz jeszcze jakieś uwagi do modelu to chętnie podyskutuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model niczego sobie, ale dlaczego ma podwójne i wykluczające się wzajemnie oznaczenie dywizyjne? Na pewno wiesz symbole jakich jednostek nakleiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wojtku jesteś pewny że są złe kalki?. A jak są dobre to co zrobisz ? . Kalkomanie są Tamiyoskie do modeluPZ.KPFW.IV AUSF>H PZ.DIV.16. I teraz Krzyz oznacza;insygnia narodowe.Misio oznacza 4th Armoted diwizion.Tarcza oznacza wprawdzie to samo ale(last period) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dałeś się zmylić, chociaż i tak wypisujesz głupoty. Po pierwsze nie ma czegoś takiego z Tamiyi jak "PZ.KPFW.IV AUSF>H PZ.DIV.16."

Po drugie misio nie oznacza tego samego co tarcza chociaż jest to 4 Pz. Div. A co oznacza na pewno sam wyjaśnisz

No i po trzecie nie było w Wehrmachcie takiego tworu jak "4th Armoted diwizion". ( chyba,że w US Army jeśli oczywiście poprawisz błędy ).

baw się dobrze w Sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku nie dałeś się zmylić, chociaż i tak wypisujesz głupoty.Ale Cię rozumiem że to z zawodowej zazdrośći.

 

Ps. Mogę pokazać tą Pancer IV którą dla mnie zrobiłeś na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku nie dałeś się zmylić, chociaż i tak wypisujesz głupoty

Widzę,że tradycyjnie unikasz odpowiedzi. Naprowadzę cię więc na własciwy trop. Częśc oznaczeń oznacza 4 Pz. Div. a część pułk pancerny. Skoro to twój model to na pewno wiesz jaki to pułk.

Jakie głupoty wypisuje w/g ciebie? Ja twoje pomyłki wypunktowałem a ty rzucasz hasło, z którego nic nie wynika oprócz twojej bezradności. Na razie w tym wątku widzę tylko pierdoły twojego autorstwa.

PS. Możesz pokazać tę czwórkę.

Szczęśliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Wojtek przestań stosować chwyty z PWM. ( cytując Cię. Na razie w tym wątku widzę tylko pierdoły twojego autorstwa.) Proponowałbym lepiej podzielić sie wiadomościami, które posiadasz o tych dywizjach ze Wszystkimi na forum. Ale jak nie Chcesz to nie musisz tu zaglądać.Będziesz miał spokój a ci, co o tych oznaczeniach chcieliby sie coś dowiedzieć się pozostaną w niewiedzy. Sam nie wiem do końca wszystkiego nakleiłem komplet taki, jaki był w instrukcji,więcej mi do szczęśćia naprawdę nie trzeba.Liczy sie dobra zabawa ,i nie Traktuj tego wszystkiego tak śmiertelnie poważnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty kiedyś pisałeś,że liczy sie tylko doskonałość?

Nawet nie umiesz przedstawić poprawnej nazwy modelu ,jaki prezentujesz. Nie umiesz wyjaśnić oznaczeń jakie zastosowałeś. Ale to są twoje "chwyty z PWM " . I nie pisz do mnie na priv, bo mylisz mnie z kim innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Główny

Post Artura nie mający nic wspólnego z tematem został usunięty. Jeżeli chcecie pyskować na siebie, proszę czynić to prywatnymi kanałami. Forum temu nie służy.

 

Artur jeżeli umiesz odpowiedzieć na zadane pytania to odpowiedz jasno, jeżeli nie to miej uczciwość przyznać się do tego.

 

Jeżeli inni zarzucają "głupoty" Arturowi to proszę o powiedzenie czego one dotyczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli inni zarzucają "głupoty" Arturowi to proszę o powiedzenie czego one dotyczą.

Jeśli on zarzuca innym to nie musi tego wyjaśniać?

Wyjaśnię więc podobnie jak Wojtek:

głupota numer 1 dotyczy :

do modeluPZ.KPFW.IV AUSF>H PZ.DIV.16. I

wyjaśniam,że nie ma takiego modelu produkowanego przez Tamkę. Dowodzi to tego,że "autor" nie ma pojęcia o czym pisze.

głupota nr 2 dotyczy :

Misio oznacza 4th Armoted diwizion

chyba nie trzeba wyjaśniać? Ale mogę. Co to jest armoted ? Czemu Niemiecka jednostka otrzymała anglojezyczną nazwę?

głupota nr 3 dotyczy :

Misio oznacza 4th Armoted diwizion.Tarcza oznacza wprawdzie to samo

Otóż nie oznacza tego samego.

Czy nadejdzie dzień, wktórym Artur pokazując model będzie umiał o nim powiedzieć tyle , ile powinien wiedziec jego wykonawca? Może w Nowym Roku czego sobie i innym życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Główny
Jeśli on zarzuca innym to nie musi tego wyjaśniać?

Jeżeli przeczytałeś, co pisałem, to jest tam apel, na pierwszym miejscu, by Artur odpowiedział na zadawane pytania, albo miał śmiałość przyznać się, że nie wie, jak odpowiedzieć.

 

Może doczekamy się kiedyś relacji Artura z budowy modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem że nie wiem jak odpowiedzieć (i się z tym nie kryłem) Chciałbym aby koledzy mnie poprawili jak coś poplącze a nie obrażali się na mnie. Pozdr.Artur Do budowy sie przymierzam (se aparat kupie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje sie wycieczka na niedzwiedzie

Okonek to taki "przedsylwestrowy szał" pewnie już zadużo wypili!Ale przecież niedziwiedzie śpią (chyba)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje sie wycieczka na niedzwiedzie

Okonek to taki "przedsylwestrowy szał" pewnie już zadużo wypili!Ale przecież niedziwiedzie śpią (chyba)!

 

Ano zdarzają się przypadki przebudzenia ze snu zimowego

Niektóre zawisaja na drzewach aby kakao do znanej czekolady wyrobić

 

No i zawróce do modelu nie przemawiaja do mnie te otarcia na płytach, takie jakieś nie naturalne, a sam model oceniam na dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.