Jump to content

Administrator

Administrators
 • Posts

  319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Administrator last won the day on January 8 2020

Administrator had the most liked content!

Reputation

171 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. until
  ORGANIZATOR MODELARNIA COMBAT CHEŁMŻA https://www.facebook.com/combatchelmza/ 17 LIP - 18 LIP 09:00 - 15:00 Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Gen. Józefa Hallera 17
 2. Z forum pożegnał się Spotter. Działanie na szkodę forum, szkalowanie userów, trolling internetowy i przede wszystkim stawianie naszej społeczności w bardzo złym świetle - jednym słowem krecia robota. Za takie nastawienie - ban bez prawa powrotu. Sprawa została wyjaśniona telefonicznie z zainteresowanym - co by było wszystko jasne dlaczego i za co.
 3. Okejos -bo widzę że już płaczecie więc biorę się do pracy 1. Stare reputacje naprawione (nie wiem tylko czy będą się wyświetlać w nowym systemie... ewentualnie postaram się o migrację do nowego systemu oceniania (silnik już przelicza... ale to może potrwaćOto lista reputacji, które przetłumaczę... jakieś sugestie??? 2. Nowe odznaczenia(badge) zostaną przetłumaczone może jeszcze dzisiaj - oto lista jeśli chcielibyście zaproponować jakąś stylistykę Miłej niedzieli!!!!
 4. Panowie... spokojnie. Proszę sobie nie dogryzać. pozdrawiam Admin
 5. Z forum pożegnał się użytkownik @Rektor bez możliwości powrotu. Dziękuję za uwagę.
 6. Witam Was wszystkich. Nasz przyjaciel i modelarz Dariusz Mierzowiec boryka się z okropną chorobą. Jako administrator Modelwork - uprzejmie proszę Was wszystkich o wsparcie. Oto link do zbiórki: https://zrzutka.pl/na-godne-przechodzenie-nieuleczalnej-choroby?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3viWYQVPgqYIdz137jZ31hWpA-MR6jLaziBI4WCQHXKK7zKwzRJ0ke3-I pozdrawiam Admin
 7. Zapraszamy do Poznania do sklepu Modelwork. Tak, tak - otwieramy pierwszy sklep. Za chwilę zobaczycie wersję online. Dojazd w Poznaniu - KLIK W MAPĘ ul. Jana Gorczyczewskiego 8A/17 tel 612255525 lub komórka 735391888 Otwarte codziennie - od 12-20 Tamiya | Ammo Mig | Mr Hobby | Citadel | Games Workshop | Meng | Trumpeter | Kinetic | Diowork Zapraszamy serdecznie! NA MIEJSCU PRYWATNY PARKING - SAMOCHÓD LUB ROWER - czyli nie ma opłat w strefie dla naszych klientów - zakupy bez stresu!
 8. Temat zamykam na prośbę autora wątku. Posty nie na temat poleciały w kosz. Emocje na bok. pozdrawiam admin
 9. Witam Was wszystkich serdecznie Od momentu przeniesienia danych na nowy silnik form minęło już kilka tygodni. Było kilka drobnych wpadek - ale myślę, że całość jest na plus. Do końca roku 2018 - udostępniłem możliwość edycji postów - proszę Was wszystkich - jeśli pogubiły się linki, chcecie coś poprawić - wstawić nowe fotki etc, bardzo proszę uczyńcie to teraz. W nowym roku wracamy do starych reguł - czyli 90 minut od momentu napisania posta, możliwość edycji będzie zablokowana. pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!!!!
 10. W sensie że sortowanie i najnowsze posty są na górze?
 11. @greatgonzo A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach? Załączam jak jest u mnie. Jeżeli chodzi o usuwanie nicków z cytatu to trzeba kliknąć dwa razy. A jak chcesz cytować tylko fragment to zaznacz go, poczekaj sekundę i kliknij "Cytuj ten fragment" w dymku który wyskoczy Albo po prostu odwołaj się do użytkownika - wpisujesz @ i za tym od razu wpisujesz nick - użytkownik dostanie powiadomienie. @Adamerio Na tą chwilę należy wyłączyć bloker reklam dla tej domeny i powinno pomóc. Pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii.
 12. @marcinpiot Sprawdź teraz @Dziobak W widoku gdzie nazwa użytkownika, avatar itp. pokazywane są u góry postu sygnatury są ukryte. Dodatkowo sygnatury widoczne są jedynie dla zalogowanych użytkowników żeby nie kusić spamerów. @Taki Jeden Nie jest to takie proste - najpierw uporajmy się więc z innymi rzeczami ? @greatgonzo Ale które przestało działać? To zdefiniowane (https://modelwork.pl/discover/33/) czy to ustawione przez Ciebie? Dodatkowo myślę żeby powrzucać do góry przyciski podobne do tych, jakie były na starym forum: Bez odpowiedzi - nie za bardzo się da na nowym silniku Aktywne - co to by miało pokazywać? Nowe - nieprzeczytane posty od czasu ostatniej wizyty na forum Nieprzeczytane - j.w. bez ograniczenia czasowego Moje posty - wiadomo Coś dodać, coś jest niepotrzebne?
 13. @kwiatektatek Masz wersję na tablety. Kliknij menu (prawy-górny róg, tam gdzie jest cyfra 2) i tam masz "Aktywność" -> "Twoje kanały aktywności"
 14. @Artek82 Wysłałem na PW to co udało mi się wyciągnąć z bazy.
 15. Trzeba najechać i wyświetli się submenu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.