Jump to content

Administrator

Administrators
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Administrator last won the day on January 8

Administrator had the most liked content!

Community Reputation

81 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie Od dzisiaj zmieniamy politykę regulującą możliwość zamieszczania ogłoszeń w dziale giełda. Minimum 1 rok posiadania konta na MODELWORK lub 100 postów dopuszcza was do zamieszczania ogłoszeń pozdrawiam serdecznie Admin
 2. Witam Was wszystkich serdecznie Od momentu przeniesienia danych na nowy silnik form minęło już kilka tygodni. Było kilka drobnych wpadek - ale myślę, że całość jest na plus. Do końca roku 2018 - udostępniłem możliwość edycji postów - proszę Was wszystkich - jeśli pogubiły się linki, chcecie coś poprawić - wstawić nowe fotki etc, bardzo proszę uczyńcie to teraz. W nowym roku wracamy do starych reguł - czyli 90 minut od momentu napisania posta, możliwość edycji będzie zablokowana. pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!!!!
 3. W sensie że sortowanie i najnowsze posty są na górze?
 4. @greatgonzo A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach? Załączam jak jest u mnie. Jeżeli chodzi o usuwanie nicków z cytatu to trzeba kliknąć dwa razy. A jak chcesz cytować tylko fragment to zaznacz go, poczekaj sekundę i kliknij "Cytuj ten fragment" w dymku który wyskoczy Albo po prostu odwołaj się do użytkownika - wpisujesz @ i za tym od razu wpisujesz nick - użytkownik dostanie powiadomienie. @Adamerio Na tą chwilę należy wyłączyć bloker reklam dla tej domeny i powinno pomóc. Pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii.
 5. @marcinpiot Sprawdź teraz @Dziobak W widoku gdzie nazwa użytkownika, avatar itp. pokazywane są u góry postu sygnatury są ukryte. Dodatkowo sygnatury widoczne są jedynie dla zalogowanych użytkowników żeby nie kusić spamerów. @Taki Jeden Nie jest to takie proste - najpierw uporajmy się więc z innymi rzeczami 😉 @greatgonzo Ale które przestało działać? To zdefiniowane (https://modelwork.pl/discover/33/) czy to ustawione przez Ciebie? Dodatkowo myślę żeby powrzucać do góry przyciski podobne do tych, jakie były na starym forum: Bez odpowiedzi - nie za bardzo się da na nowym silniku Aktywne - co to by miało pokazywać? Nowe - nieprzeczytane posty od czasu ostatniej wizyty na forum Nieprzeczytane - j.w. bez ograniczenia czasowego Moje posty - wiadomo Coś dodać, coś jest niepotrzebne?
 6. @kwiatektatek Masz wersję na tablety. Kliknij menu (prawy-górny róg, tam gdzie jest cyfra 2) i tam masz "Aktywność" -> "Twoje kanały aktywności"
 7. @Artek82 Wysłałem na PW to co udało mi się wyciągnąć z bazy.
 8. Trzeba najechać i wyświetli się submenu.
 9. Aby oznaczyć dział jako przeczytany (bez wchodzenia do środka) należy kliknąć ikonę po lewej od nazwy działu.
 10. Udało mi się wyciągnąć klucz do API ze starego forum - proszę sprawdzić czy działa
 11. @RAV Jest to do zrobienia - dodałem ankietę: Jeżeli jest to na tyle istotne i taka będzie wola ludu to zmienię ta opcję.
 12. W takim układzie możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki. Przykładowo w Firefox na Win klikamy prawym przyciskiem na stronę, dalej "Pokaż informacje o stronie" -> "Uprawnienia" -> "Automatyczne odtwarzanie ...".
 13. Klik w czarną kropkę, po lewej od nazwy tematu. Kwestia jest taka, że to właśnie jest tak jak wszędzie. Enter = nowy akapit, Shift + Enter = nowa linia. Taki jest obecnie standard tych wizualnych edytorów (także tych desktopowych narzędzi jak na przykład WordPad czy Microsoft Word).
 14. @Dudzio , @greatgonzo Zakładka "Aktywność" -> "Twoje kanały aktywności" -> "Nowa zawartość" ... O takie coś chodzi? (pokazuje aktywność od czasu ostatniego zalogowania się na forum - najnowsza aktywność jako pierwsza) Klikamy kopertę i wątek który nas interesuje. Pod tematem wątku są nicki osób aktywnych w rozmowie a pod nickami informacja o tym czy odczytano wiadomość czy nie. Jeżeli chodzi o edycję postów to aktualnie możliwość edycji jest ustawiona do 7 dni wstecz po dodaniu postu/tematu. Po zalogowaniu kliknij na swój nick w prawym górnym rogu, dalej "Ustawienia konta" -> "Ustawienia powiadomień" i odznacz "Odtwarzaj dźwięk podczas wyświetlania...". Powinno pomóc. Najeżdżamy na avatar lub nazwę użytkownika, wyskakuje dymek i tam mamy "Znajdź zawartość"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.