Jump to content

Administrator

Administrators
 • Posts

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Administrator last won the day on January 8 2020

Administrator had the most liked content!

Reputation

163 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. until
  ORGANIZATOR MODELARNIA COMBAT CHEŁMŻA https://www.facebook.com/combatchelmza/ 17 LIP - 18 LIP 09:00 - 15:00 Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Gen. Józefa Hallera 17
 2. Z forum pożegnał się Spotter. Działanie na szkodę forum, szkalowanie userów, trolling internetowy i przede wszystkim stawianie naszej społeczności w bardzo złym świetle - jednym słowem krecia robota. Za takie nastawienie - ban bez prawa powrotu. Sprawa została wyjaśniona telefonicznie z zainteresowanym - co by było wszystko jasne dlaczego i za co.
 3. Okejos -bo widzę że już płaczecie więc biorę się do pracy 1. Stare reputacje naprawione (nie wiem tylko czy będą się wyświetlać w nowym systemie... ewentualnie postaram się o migrację do nowego systemu oceniania (silnik już przelicza... ale to może potrwaćOto lista reputacji, które przetłumaczę... jakieś sugestie??? 2. Nowe odznaczenia(badge) zostaną przetłumaczone może jeszcze dzisiaj - oto lista jeśli chcielibyście zaproponować jakąś stylistykę Miłej niedzieli!!!!
 4. Panowie... spokojnie. Proszę sobie nie dogryzać. pozdrawiam Admin
 5. Z forum pożegnał się użytkownik @Rektor bez możliwości powrotu. Dziękuję za uwagę.
 6. Witam Was wszystkich. Nasz przyjaciel i modelarz Dariusz Mierzowiec boryka się z okropną chorobą. Jako administrator Modelwork - uprzejmie proszę Was wszystkich o wsparcie. Oto link do zbiórki: https://zrzutka.pl/na-godne-przechodzenie-nieuleczalnej-choroby?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3viWYQVPgqYIdz137jZ31hWpA-MR6jLaziBI4WCQHXKK7zKwzRJ0ke3-I pozdrawiam Admin
 7. Zapraszamy do Poznania do sklepu Modelwork. Tak, tak - otwieramy pierwszy sklep. Za chwilę zobaczycie wersję online. Dojazd w Poznaniu - KLIK W MAPĘ ul. Jana Gorczyczewskiego 8A/17 tel 612255525 lub komórka 735391888 Otwarte codziennie - od 12-20 Tamiya | Ammo Mig | Mr Hobby | Citadel | Games Workshop | Meng | Trumpeter | Kinetic | Diowork Zapraszamy serdecznie! NA MIEJSCU PRYWATNY PARKING - SAMOCHÓD LUB ROWER - czyli nie ma opłat w strefie dla naszych klientów - zakupy bez stresu!
 8. Temat zamykam na prośbę autora wątku. Posty nie na temat poleciały w kosz. Emocje na bok. pozdrawiam admin
 9. Witam serdecznie Od dzisiaj zmieniamy politykę regulującą możliwość zamieszczania ogłoszeń w dziale giełda. Minimum 1 rok posiadania konta na MODELWORK lub 100 postów dopuszcza was do zamieszczania ogłoszeń pozdrawiam serdecznie Admin
 10. Witam Was wszystkich serdecznie Od momentu przeniesienia danych na nowy silnik form minęło już kilka tygodni. Było kilka drobnych wpadek - ale myślę, że całość jest na plus. Do końca roku 2018 - udostępniłem możliwość edycji postów - proszę Was wszystkich - jeśli pogubiły się linki, chcecie coś poprawić - wstawić nowe fotki etc, bardzo proszę uczyńcie to teraz. W nowym roku wracamy do starych reguł - czyli 90 minut od momentu napisania posta, możliwość edycji będzie zablokowana. pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!!!!
 11. W sensie że sortowanie i najnowsze posty są na górze?
 12. @greatgonzo A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach? Załączam jak jest u mnie. Jeżeli chodzi o usuwanie nicków z cytatu to trzeba kliknąć dwa razy. A jak chcesz cytować tylko fragment to zaznacz go, poczekaj sekundę i kliknij "Cytuj ten fragment" w dymku który wyskoczy Albo po prostu odwołaj się do użytkownika - wpisujesz @ i za tym od razu wpisujesz nick - użytkownik dostanie powiadomienie. @Adamerio Na tą chwilę należy wyłączyć bloker reklam dla tej domeny i powinno pomóc. Pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii.
 13. @marcinpiot Sprawdź teraz @Dziobak W widoku gdzie nazwa użytkownika, avatar itp. pokazywane są u góry postu sygnatury są ukryte. Dodatkowo sygnatury widoczne są jedynie dla zalogowanych użytkowników żeby nie kusić spamerów. @Taki Jeden Nie jest to takie proste - najpierw uporajmy się więc z innymi rzeczami ? @greatgonzo Ale które przestało działać? To zdefiniowane (https://modelwork.pl/discover/33/) czy to ustawione przez Ciebie? Dodatkowo myślę żeby powrzucać do góry przyciski podobne do tych, jakie były na starym forum: Bez odpowiedzi - nie za bardzo się da na nowym silniku Aktywne - co to by miało pokazywać? Nowe - nieprzeczytane posty od czasu ostatniej wizyty na forum Nieprzeczytane - j.w. bez ograniczenia czasowego Moje posty - wiadomo Coś dodać, coś jest niepotrzebne?
 14. @kwiatektatek Masz wersję na tablety. Kliknij menu (prawy-górny róg, tam gdzie jest cyfra 2) i tam masz "Aktywność" -> "Twoje kanały aktywności"
 15. @Artek82 Wysłałem na PW to co udało mi się wyciągnąć z bazy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.