Skocz do zawartości

International Transtar 4300 Eagle


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne dzieki za porady i mile slowa. Co do naczepy to wlasnie dzisiaj listonosz przyniosl paczke z zamowiona przyczepa " Fruehauf" Flatbed firmy AMT ale mysle ze nawet ona powinna docisnac tylnie kola.

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada, aczkowliek ten niebieski metalik na silniku troche mnie razi.. Przecież orginał nie jest pomalowany metalikiem, sam wstawiłeś fotki. Silniki pomalowane maetalikami widziałem tylko na zlotach tuningowych, i to też nie całe a tylko kopułki głowicy.

 

Ale poza tym bardzo podoba mi się wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada, aczkowliek ten niebieski metalik na silniku troche mnie razi.. Przecież orginał nie jest pomalowany metalikiem, sam wstawiłeś fotki. Silniki pomalowane maetalikami widziałem tylko na zlotach tuningowych, i to też nie całe a tylko kopułki głowicy

Tez bylem zdziwiony ale "International Harvester Company" malowala swoje silniki na metaliczny niebieski kolor przez wiele lat. Znalazlem kilka fotek z ich broszury oraz modelu zrobionego przez innego modelarza.

 

0305005852-l.jpg

ih_v800_ad03.jpg

ModelI2.jpg

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Nareszcie jakis postep w budowie. Nakladanie kalek jest moja najslabsza strona wiec nerwow byly wiele ale wreszcie kalki skonczone. Sleeper tez byl problemem gdyz podloga byla tak zwichrowana az balem sie ze nie dociagne jej do wszystkich scianek. Do ramy doszly chlapacze i zbiorniki i do deski rozdzielczej radio i kierownica. Zapraszam do komentarzy.

Pozdrawiam

Artur

 

Transtar%20update%20003.JPG

Transtar%20update%20004.JPG

Transtar%20update%20007.JPG

Transtar%20update%20008.JPG

Transtar%20update%20009.JPG

Transtar%20update%20011.JPG

Transtar%20update%20012.JPG

Transtar%20update%20013.JPG

Transtar%20update%20016.JPG

Transtar%20update%20018.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No pięknie kolego

 

Przydałoby się jeszcze zrobić coś z tą imitacją kabli z przodu maski, coś będziesz z tym robił?

Witam.

Bardzo bym chcial ale poprostu nie wiem jak to powinno wygladac i boie sie tego zepsuc. Bylbym wdzieczny za rade lub zdjecia jak to powinno byc zrobione.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pomalowałeś uszczelki, ja się mecze i nie mogę ich pomalować w Ivecu.

Uszczelki maluje aerofgrafem i zabiezpieczam tasma Tamiyi. Oczywiscie caly problem jest z zamaskowaniem, ja po polozeniu tasmy naciskam na nia wiele razy wykalaczka lub podobnym narzedziem a zanim zaczne malowac czarna farba maluje najpierw bezbzrwnym lub kolorem karoserii. Mimo wszystko zawsze mam troche naprawiania. Tym razem zostawilem tasme zadlugo i przy sciaganiu zrywalem troche czarnej farby wiec nie obeszlo sie bez pedzelka i malych reperacji.

Powodzenia

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.