Skocz do zawartości

Galeria-HELLER SUBARU impreza WRC`02


Skalpel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciał bym zaprezentować mój nie najlepszy model ponieważ nie ma lakieru(ważne że naklejki ma) także niektóre kalkomanie się porwały.

Mniejsza z tym zapraszam do oglądania i komentowania.

020810101646.jpg

020810101508.jpg

020810101444.jpg

020810101414.jpg

020810101340.jpg

020810101244.jpg

020810101121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zdjęcia są kiepskie ale obie cyfrówki mi się popsuły.

Kolego na pewno byś skleił on nie ma nawet 50 części. To są moje pierwsze położone kalkomanie w życiu (nie licząc kalkomanii kitecha z Mig-25) wcześniej nawet nie wiedziałem co to jest. oczywiście że następny będzie malowany,zastanawiam się nad modelem Mitsubishi Lancer GSR VI firmy fujimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz nie miałem i teraz mam pytanie czy tanie farby firmy testors się do czegoś nadają?Czy kupić droższe?Niestety także zlikwidowali tani sklepik modelarski w którym dostawałem duże rabaty i prezenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nasz nowy kolega jest i tak mistrzem świata, zero stresu, niesamowita odwaga,otwarty na krytyke, a modelik, no cóż nastepny z pewnością będzie lepszy, tak trzymaj chłopaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nerwów było kiedy zamaskowałem szyby przed malowaniem sidoluxem,po zerwaniu taśmy z przedniej szyby (źle ułożyłem) zerwała się naklejka subaru co widać na zdjęciach. Wyciąłem większy otwór na wlocie powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nasz nowy kolega jest i tak mistrzem świata, zero stresu, niesamowita odwaga,otwarty na krytykę, a modelik, no cóż następny z pewnością będzie lepszy, tak trzymaj chłopaku

Też tak myślę, ja swojego pierwszego modelu bym się nie odważył pokazać

Co do farb o które pytałeś, to może spróbuj malować sprayami samochodowymi, efekt jest dużo lepszy niz w wypadku zwykłych farb, oraz są dużo prostsze w użyciu. jak będziesz robił następny model to załóż wątek warsztatowy, na pewno ktoś Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odrazu kraków zbudowano. Wiadomo, że są to twoje początki. Przynajmniej trzymasz się zasad ortografii i za to plus. Co do farb to moim zadniem lepiej zainwestować w lepsze farby niż kupować jakieś gówna( to jest moje zdanie ). Ja maluję farbami tamki oraz gunze i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
To jakie farby polecasz na modele

Jasno napisałem, że modele samochodów śmiało możesz malować motipami. Samolot sprayem raczej trudno pomalować, choć nie jest to nie możliwe, a trudno było by z dobraniem odpowiedniego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze jak na pierwszy model Tylko musisz uważać gdzie pchasz łapska uwalone w kleju, bo całe tylne światła pobrudzone, ale nie jest źle ;)

Tu mi nie wyszło na razie żadna szybka mi czysta nie wyszła.Jeden reflektor wyglądało dobrze tylko zmatowiłem żeby wyglądały podobnie.

 

Jasno napisałem, że modele samochodów śmiało możesz malować motipami. Samolot sprayem raczej trudno pomalować, choć nie jest to nie możliwe, a trudno było by z dobraniem odpowiedniego koloru.

Zwracam honor myślałem że chodzi o samochody 1/1.

 

Ok na gunze mnie jeszcze stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.