Jump to content

[Humvee Galeria] M998 2 os. Generation Kill 1/35 Plandeka


Tysiuniek
 Share

Recommended Posts

Wybacz szczerość, ale zdarzały Ci się dużo lepsze modele. Jak dla mnie trochę za ciemne malowanie - plamy brązu i czerni powinny być chyba jednak bardziej widoczne, a zieleń jaśniejsza. Na minus też brak odblasków z tyłu (no chyba, że na Humvee w serialu były odkręcone, ale wtedy powinieneś usunąć zarysy miejsca montażu).

A żeby nie było tylko krytyki - podoba mi się plandeka, plecaki i kosz z tyłu. No i pomysł

Link to comment
Share on other sites

Przecież się nie gniewam, i w gruncie masz rację. Trochę za bardzo zasugerowałem się zdjęciami z serialu, gdzie oryginalny samochód był faktycznie ciemny - po prostu zakurzony (pisałem o tym w warsztacie).Poza tym, podczas malowania nie dodałem ok. 10% białej farby, jak to zazwyczaj robię - ze względu na skalę. Też na podstawie "stopklatek". No i robiłem go trochę za szybko, chciałem jak najszybciej skończyć, ponieważ mam już w głowie kolejny - i głównie o nim myślałem - jest juz rozpisany i rozrysowany. Tak to już jest, że nie kazdy model wychodzi na 100%. Niemniej jednak włączę go do kolekcji, najwyżej będzie stał w drugim rzędzie. Ale nawet trochę mi sie podoba.

PS. W filmie przynajmniej jeden egzemplarz był pozbawiony tylnych odblasków - a o zlikwidowaniu miejsca po nich, faktycznie, zapomniałem. Teraz już nie ma sensu tego zmieniać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzisiaj model przejechał do warsztatu celem dokonania generalnego remontu. Remont obejmie praktycznie wszystkie podzespoły i elementy, łącznie z blacharką. Otrzyma też nowe malowanie. Jak wszystko się uda, dopiero dołączy do rodziny z GK.

Oj, przydał by mi się jekiś AK-47 do tego modelu. Ma ktos może na zabyciu jedną sztukę?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.