Skocz do zawartości

[G] M4A1 (76) 1. DPanc - Vol. II


Baldigozz

Rekomendowane odpowiedzi

Model przedstawia czołg Sherman M4A1 (76) z dowództwa 10. Brygady Kawalerii Pancernej 1. Dywizji Pancernej. Model powstał z odpadków , a głównie z elementów zestawów Italeri i Dragon pozostałych z budowy Vol. I plus własne uzupełnienia, części odstąpione przez Kolegów modelarzy, którzy przede wszystkim obdzielili mnie jak zwykle ogromem fachowej wiedzy. Ciekawych szczegółów odsyłam do wątku z budowy modelu - warsztat. Za wszelką pomoc dziękuję i życzę (mam nadzieję) przyjemnego oglądania.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest klasa .Ale co to za błoto zrobiłeś (z czego)jest takie gęste .Ja wyszukuję teraz rodzaje gliny. Potem robię z tego naczyńko i wlewam wodę . Jak się trochę rozpuśći to jest super potkład do błocenia . Na to wszystko po wyschnięciu tryskam bezbarwny z aerofrafu i jest fajne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Administrator Główny

Z niewiadomych nam przyczyn użytkownik Baldigozz dokonał zmian w swoich postach, usuwając wszystkie zdjęcia pokazujące prace nad modelem i jej efekt końcowy.

Jest to równie niezrozumiałe, co obraźliwe dla kilkuset zarejestrowanych członków naszego forum.

Wobec takiego zachowania Baldigozza temat zostaje zamknięty z pozostawioną informacją o jego przyczynach. Ocenę zachowania kolegi z forum pozostawiamy w gestii każdego forumowicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.