Jump to content
czarny1986tychy

NISSAN SKYLINE GT-R R34

Recommended Posts

Powiem tak:

Zielony który sobie wybrałem na kolor docelowy to tragedia , całe malowanie i tydzień prac szlak trafił ;/

Kolor zmieniłem na ciemny zielony, a i koncepcja całości też uległa zmianie. O efektach mych poczynań poimformuję (pisemnie i wizualnie) wkrótce:)

Pozdrawiam

Nieźle wygląda z tymi felgami, całość ładnie współgra ze sobą.

Maska będzie jeszcze malowana? Bo teraz dziwnie wygląda pasowało by na nią włókno węglowe dać.

nie wiem jak to będzie wyglądało po polerce ...

A metalik można polerować

Poleruje się dopiero bezbarwny, metaliku za to nie można szlifować przed nałożeniem kolejnej warstwy bo wytrąca sie w ten sposób ziarno mietaliku.

Świetnie ci idzie, czekam na więcej fotek

Pozdrawiam!

A czemu by nie ? Spoleruje się na koniec po bezbarwnych, ze wszystkimi dodatkami i będzie ok :p

Nie no tak to rozumiem, ale wolałem się upewnić

Teraz lakier wygląda interesująco, a po bezbarwnym i polerce....będzie jeszcze lepiej

Cóż czekam na fotki po polerce

Pozdrawiam.

Panowie i panie, mam do Was pytanie. Czy ktoś może mi podać stronke sklepu gdzie dostał bym :

1 Microscale liquid decal film

2 Kalkomanie karbonu

Nie pytał bym,ale po przeglądnięciu ofert 25 sklepów które mam w "ulubionych" nie znalazłem tego czego szukam.

Za wszelką pomoc z góry dzięki

Prosze o info na pw żeby niezaśmiecać tematu.

Pozdrawiam.

Wow, czemu na zdjęciu progi wyglądają tak fatalnie? Mam nadzieje że to tylko złudzenie, albo nic groźnego

Nierówno wyszlifowałeś próg na błyszczący lakierze będzie to cholernie widoczne.

Poza progiem co jest widoczne, wyszlo moim zdaniem spoko. Kolor - rzecz gustu, ale nie odmówię sobie przyjemności popatrzenia na przymiarkę gotowej kasty z felgami

Pozdrawiam.

Skaj ponownie wylądował w docie... :( Nie mam już do niego siły.

Narazie czekam na przesyłki z tajlami do skończenia modelu i musze od dziada odpocząć, jak się coś posunie do przodu dam znać.Trzymajcie kciuki i udanych wakacji wszystkim:)

Pozdrawaim

Kolor zszedł częściowo, w czasie odklejania maskowania uszczelek i grafiki jaką zrobiłem. Już sam nie wiem co jest grane? Taśma z tamci, lakierowanie w-g wszelkich zasad, odstępy czasowe na schnięcie itd itp...

Może już plastik po kompielach w docie nie ma takiej przyczepności? Ale myte mydłem nawet rozpucholem delikatnie, by nawet odcisk palca nie został. Narazie straciłem nerwy, a z doświedczenia wiem lepiej w takiej sytuacji odpuścić, i odczekać.

Pozdro

A podkład dałeś? Ja miałem kiedyś takie problemy jak farbę od razu na plastik dałem, jeśli to nie to, to już nie wiem w czym może być problem