Jump to content
czarny1986tychy

NISSAN SKYLINE GT-R R34

Recommended Posts

Najpierw długo nic, a tu nagle wyskakujesz z prawie skończonym modelem, to mnie zadziwiłeś Ogólnie w porządku, chociaż mogłeś dodać drugą strzałę albo loga producentów czegoś mi w nim właśnie brakuje

Możesz powiedzieć co jest na masce bo jakoś nie bardzo widzę, a no i daj zbliżenie na tłumik widzę że coś pozmieniałeś.

Kurcze szybki jesteś. Fajnie pomalowany tylko jak mówi kolega przemekgksw3 brakuje loga producentów, a tak to wszystko super.

Znowu chciałem się czepnąć lakieru. Ale już chyba wiem w czym rzecz W moim odczuciu winny bezbarwny i chyba brak polerki, ale historii lakierowania nie znam, nie chcę się za bardzo wymądrzać, więc uważajcie to ma moje domysły

Witam, żeby nie było że nic nie robie :p Czekając ( już ponad miesiąc) na karbon, bym wreszcie mógł definitywnie ukończyć kaste, dłubie sobie z całą resztą. Jak wiadomo podwozie już skończone , dlatego zabrałem się za instalację i środek oto szczątkowe efekty mych poczynań

Światełka:

lampy.jpg

Przyciemnione szyby:

szyba.jpg

Klatka ( w trakcie skłądania):

klatka.jpg

klawa.jpg

Środek (Fotele do poprawki) :

srodek.jpg

Poglądowo:

pbok.jpg

tybok.jpg

Pozdro

No, no coraz lepiej Może skoro jesteś już przy elektronice, to dałbyś neon pod spodem , chociaż same światła to już niezły bajer, zazwyczaj spotykane tylko w truckach.Włókno węglowe pójdzie jak rozumiem na maskę? Co do wnętrza to nie będę się wypowiadał skoro jest jeszcze nie skończone, nie wiem ale wydaje mi się że klatka jest za gruba, spróbuj może z cieńszych patyczków. Jak już się czepiam to jeszcze malowanie tylnego prawego reflektora i prawej dokładki trzeba by poprawić.

Z czego zrobiłeś podciemniane szyby ? , ja kupiłem ostatnio tą folię co koleś na allegro sprzedaje, tylko teraz nie za bardzo wiem jak ją przykleić

Hej ,neon raczej nie ;/ niekręci mnie takie coś. Karbon jak już kiedyśtam dojdzie to na maske ,może progi i spojler.Klatka taka raczej zostanie chyba że :P... mam już plana A ciemne szyby to folia trafiłeś. Żaden problem robisz szablon z papieru ,odrysowujesz, wycinasz i kleisz

Pozdro

Ja mam taką normalną, samoprzylepną do przyciemnienia szyb w samochodach

No właśnie a moja jest jakby bez tej warstwy klejącej z obydwu stron jest folia bez tego papieru jak u ciebie. Najwyżej napiszę do kolesia w jaki sposób ma to niby działać.

Przemek musisz oderwać jedną stronę ( folia jest bardzo cienka - wygląda jakby to była tylko jedna część ), następnie skraplasz wodę na element i nakładasz folię, potem wyciskasz z pod niej wodę ( coś jak nakładanie carbonu w modelarstwie ) i ogrzewać suszarką.

Wielkie dzięki koksik wiedziałem że to musi działać, będę musiał sprawdzić to na jakimś starym modelu dla treningu.

Też myślę że to całkiem fajnie wygląda? Jak dojdzie jeszcze na masce będzie świetnie Szkoda tylko że takie problemy są z tym carbonem u nas Dlatego pewnie ja z niego zrezygnuje u siebie.

Malutki postęp ale powolutku widać koniec Narazie tylko karbon na masce.

img1532m.jpg

Zostało do zrobienia:

- polakierować

- wypolerować

- podoklejać spojlery

- podoklejać klosze świateł

- poprawić linie podziału

- poprawić uszczelki

-itd...

Albo to w innej kolejności?

Super Sam się namierzam na coś w tym stylu do mojego Subaru, tylko na początek pewnie trzoszkę bardziej okrojone to będzie? Mógłbyś podrzucić jakiś schemat? Przydało by mi się

Sorry że tak ględze i wymagam

Pozdrawiam!

O krok od finiszu

90995088.jpg

96618159.jpg

Jak wylecze oko może wreszcie go skończe i ładnie opstrykam:)

Mój mały apel!

PAMIĘTAJCIE ZAWSZE O OKULARACH OCHRONNYCH W CZASIE PRACY!

Pozdro

Te światełka to mam nadzieje że tylko tak poglądowo Bo na razie niezbyt wyglądają. No i tabliczka z tyłu chyba jest trochę krzywo No i dawaj dalej, bo wygląda to coraz lepiej

Strasznie ciemne te zdjęcia. Niezbyt wiele można na nich zobaczyć