Skocz do zawartości

NISSAN SKYLINE GT-R R34


czarny1986tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw długo nic, a tu nagle wyskakujesz z prawie skończonym modelem, to mnie zadziwiłeś Ogólnie w porządku, chociaż mogłeś dodać drugą strzałę albo loga producentów czegoś mi w nim właśnie brakuje

Możesz powiedzieć co jest na masce bo jakoś nie bardzo widzę, a no i daj zbliżenie na tłumik widzę że coś pozmieniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Znowu chciałem się czepnąć lakieru. Ale już chyba wiem w czym rzecz W moim odczuciu winny bezbarwny i chyba brak polerki, ale historii lakierowania nie znam, nie chcę się za bardzo wymądrzać, więc uważajcie to ma moje domysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żeby nie było że nic nie robie :p Czekając ( już ponad miesiąc) na karbon, bym wreszcie mógł definitywnie ukończyć kaste, dłubie sobie z całą resztą. Jak wiadomo podwozie już skończone , dlatego zabrałem się za instalację i środek oto szczątkowe efekty mych poczynań

Światełka:

lampy.jpg

Przyciemnione szyby:

szyba.jpg

Klatka ( w trakcie skłądania):

klatka.jpg

klawa.jpg

Środek (Fotele do poprawki) :

srodek.jpg

Poglądowo:

pbok.jpg

tybok.jpg

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no coraz lepiej Może skoro jesteś już przy elektronice, to dałbyś neon pod spodem , chociaż same światła to już niezły bajer, zazwyczaj spotykane tylko w truckach.Włókno węglowe pójdzie jak rozumiem na maskę? Co do wnętrza to nie będę się wypowiadał skoro jest jeszcze nie skończone, nie wiem ale wydaje mi się że klatka jest za gruba, spróbuj może z cieńszych patyczków. Jak już się czepiam to jeszcze malowanie tylnego prawego reflektora i prawej dokładki trzeba by poprawić.

Z czego zrobiłeś podciemniane szyby ? , ja kupiłem ostatnio tą folię co koleś na allegro sprzedaje, tylko teraz nie za bardzo wiem jak ją przykleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,neon raczej nie ;/ niekręci mnie takie coś. Karbon jak już kiedyśtam dojdzie to na maske ,może progi i spojler.Klatka taka raczej zostanie chyba że :P... mam już plana A ciemne szyby to folia trafiłeś. Żaden problem robisz szablon z papieru ,odrysowujesz, wycinasz i kleisz

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką normalną, samoprzylepną do przyciemnienia szyb w samochodach

 

No właśnie a moja jest jakby bez tej warstwy klejącej z obydwu stron jest folia bez tego papieru jak u ciebie. Najwyżej napiszę do kolesia w jaki sposób ma to niby działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek musisz oderwać jedną stronę ( folia jest bardzo cienka - wygląda jakby to była tylko jedna część ), następnie skraplasz wodę na element i nakładasz folię, potem wyciskasz z pod niej wodę ( coś jak nakładanie carbonu w modelarstwie ) i ogrzewać suszarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.