Jump to content

Tamiya 1/24 Aston Martin DBS

koksik750
 Share

Recommended Posts

Na prośbę wstawiam małego in-boxa nowości Tamiyi:

DSC03174.jpg

Karoseria - poza szwami na karoserii, żadnych dodatkowych prac nie wymaga:

DSC03161.jpg

DSC03162.jpg

DSC03163.jpg

DSC03164.jpg

DSC03165.jpg

DSC03166.jpg

DSC03167.jpg

DSC03168.jpg

DSC03169.jpg

DSC03170.jpg

DSC03171.jpg

DSC03172.jpg

DSC03173.jpg

Jak to na Tamiye przystało, wykonanie na wysokim poziomie. Zastanawiam się czy w ogóle szpachla do karoserii będzie potrzebna. Deska rozdzielcza wykonana szczegółowo, tarcze hamulcowe z oddzielnymi zaciskami ( co wchodzi w standard ), plusem są blaszki w zestawie ( minusem jest ich ilość, bo poza siatkami i nakładkami na pedały nie ma nic ... ), brakuje mi znaczków na maskę, wykonane są wgłębienia, w które można wkleić kalki... Tak czy siak, model oceniam na bardzo dobry i już mam zamiar go wziąć na warsztat pomimo już kilku aktualnie, które czekają na dokończenie.

Edited by Guest

W Lucky Model jest za 44,42$ z wysyłką pocztą lotniczą - czyli za około 148 zł...

Moim zdaniem to najpiękniejszy współczesny samochód (z oldtimerami nie porównuję, bo to inna liga). Uwielbiam go i muszę go mieć, choćbym miał zbierać na niego przez długi czas. Malowanie oczywiście Quantum Silver

Malowanie będzie - przepiękna butelkowa zieleń. Oczywiście metalik.

A myślałem, że tylko ja wpadłem na ten pomysł... Trudno - będą 2 podobne.

Ciekawe czy Tamiya pokusi się o DBS Volante albo DB 9. W gruncie rzeczy nie byłby to dla nich wielki problem. Tutaj znalazłem takiego w pięknym kolorze:

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,6315931,Aston_Martin_DBS_Volante___nowe_cabrio_dla_Jamesa.html

Dla tamiy żadne problem. Ale pomyśl samemu takie coś zrobić, to jest efekt i nie trzeba czekać na producenta, a będzie model niepowtarzalny. O ile można by tak przerobić, czy bryła tego jest taka sama jak Volante.

Nie obyłoby się bez kombinejszynu w okolicy składanego dachu. No ale na razie zrobimy zwykłego i poczekamy czy Tamiya da nam jeszcze do kolekcji Volante.