Skocz do zawartości

Mercedes Sk 1853


jacek-astra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem pochwalic sie moimi 3 modelem ( wczesniej volvo FH 16 Globetrotter XL i naczepa firanka schmitz) Mercedes Sk 1853

Wzorowalem sie na tym ze zdjecia:

 

860f08b5d57ac3cd.jpg

 

a Tu zdjecia mojego: W srodku siedzenia i boczki z tkaniny, mapa cb radio, zasłonki, posciel na łozkach.

 

dac89ad8d6d99a15.jpg

 

898292a22e635b16.jpg

 

443eb28ef3173006.jpg

 

a62dc9e66fc49944.jpg

 

024de337da74f060.jpg

 

a tu jedno zdjecie Fhacza i firanki, pierwsze modele wiec niezbyt udane...naczepa troche lepsza.. ale zestaw sie prezentuje wmiare.

 

3cd77ada9351166e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modele bardzo ładne.

 

Serdecznie witam nowego kolegę i miłośnika trucków.

 

Kleisz coś obecnie?

 

Pozdro,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w styczniu kleiłem tego merca, a teraz juz nie mam czasu (matura i zdaje za niedlugo CE) wiec wazniejsze sprawy, choc bardzo bym chciał cos skleic jeszcze) planuje stare volvo FH 16 globetrotter i magnumke AE i integral. Moze znajde jeszcze czas A tak wogole to nowe volvo kleiłem 3 lata temu, wtedy nie miałem żadnego doswiadczenia, a mercedes wyszedł mi juz niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki trochę nie wyraźne :( Bardzo podoba mi się Merolek, szkoda tylko że nie pomalowałeś uszczelek w oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom Mercedesik niezle sie prezentuje.. Wszystko.. ładnie. Brakujemi uszczelek w oknach.. a i kolejnym zapytaniem jest.. wzorowałeś sie na zdjęciu to czemu spoyler z owiekwami zakabinowymi są pod kolor kabinny a ni ejak tam widze jakiś stalowy albo szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek popraw fotki silnika bo nic na nich nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek popraw fotki silnika bo nic na nich nie widac

Wojtuś nie chcę nic sugerować, ale pisząc imiona z małej litery to chyba oznacza brak szacunku do tych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie mojego udało kupic za 100, tyle ze zawieszenie było kombinowane i musiałem troche sie nameczyc by zrobic.. ale udało sie

Teraz chcialbym sklejic Volvo FH 12 Globetrottera xl-70 ale ciezko go dostac zastawnawiałem sie zeby kupic spray cana..ale w nim nie ma kalki na kabine "globetrotter xl-70" a nad tym mi bardzo zalezy, nawet wystarczył by sam globettroter xl. Jeszcze mam do Ciebie pytanie.. co myslisz o modelu tez starszej FH w samym globie, tej niebieskiej italeri? Miałes z nim kontakt? Bo podobno kabina nie jest za dobrze odwzorowana A i jeszcze jedno Szukałem raz takiej listy prawie wszystkich wyprodukowanych modeli italeri, pamietam ze Ty to raz gdzies zamieszczales, moglbys podac mi linka ? Bede bardzo wdzieczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie sklejałem tego Volva FH (niebieskie) ani Globetrotter xl-70, podejżewam jednk że kabina jest taka sama w obu modelach.

O ie dobrze pamiętam, to zrobiem katalog Italeri na Forum BTC Nie będę szukał linka, bo zaraz zrobię podobny katalog na naszym Forum.

Brakuje mi jednak jednej foki okładki ( nr. kat. 749) Jeżeli ktoś taką dyponuje to bardzo proszę o podesłanie jej na: tornado30@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.