Skocz do zawartości

Stryker M1228 Mobile Gun system 1:35 AFV


dr.Watson

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem na etapie sklejania takiego Wypasa Kolega z forum Stroju też takiego już wcześniej zrobił, dlatego mnie też zmotywował i zainspirował do zakupu, bo jemu wyszedł cudownie. I tak jak pisał Stroju, zero piłowania i szpachli... to prawda. elementy są doskonale spasowane, żadnych nadlewek itp. Wszystko dosłownie się samo składa.. Miód malina Model naprawdę wart swojej ceny. naprawdę pilnik to tylko kilka razy użyłem, ale to dlatego bo źle z ramki wyciąłem części. Szpachli w ogóle.

Kolejne foty i relacja będą lepsze.

2234482c0bf08309med.jpg

480f146a9b0ac673med.jpg

c4570d896547c186med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Ponownie, oto kilka lepszych fotek. Przypomnę tylko że jeszcze mam trochę części do przyklejenia, opony nie są obrobione, założyłem je tylko tak by na fotach ładnie wyglądał model.

51db2644ab390eadmed.jpg

603bbb619775ad62med.jpg

78ddcdda1b07eae4med.jpg

27791fbb60966b7cmed.jpg

487ce691ec6c1f66med.jpg

b724b2a2a257e953med.jpg

90466ccc50a6b601med.jpg

97da0fbe19c95f2amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model . Jeśli można wiedzieć - gdzie go nabyłeś ?

 

Czekam na dalszy postęp prac . Dzięki Twojej pracy coś czuję, że być może jedną z moich następnych prac będzie coś współczesnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam model kupiłem na allegro za 150 zł + wysyłka, widziałem też taki w martola.pl ale tam jest za 181 + wysyłka. Model naprawdę, robi wrażenie. W martoli, są także inne Straykery tej firmy, tańsze bo w innej wersji. Bardzo polecam tą firmę, jak pisałem wyżej, nie trzeba używac nawet pilnika. Model składa się jak klocki Polecam wam obejrzenie warsztatu i galerii owej po prostu Stroju wymiata.

Jeśli chodzi o malowanie itp, to chcę coś zrobić podobnie jak kolega niżej.

viewtopic.php?t=17492

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę pilnik to tylko kilka razy użyłem, ale to dlatego bo źle z ramki wyciąłem części.

Tzn. ze nie obrabiasz części po ich wycięciu?

Póki co ładnie sklejony, tylko nie wiem co to są za kawałki taśmy na wieży, bo jeśli jakieś pasy czy uchwytu to wg. mnie są za grube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem co to są za kawałki taśmy na wieży, bo jeśli jakieś pasy czy uchwytu to wg. mnie są za grube.

To kawałki blaszki, dali to w zestawie, są odpowiednio cienkie, tylko powinien je trochę spłaszczyć by nie sterczały.

 

Polecam wam obejrzenie warsztatu i galerii owej po prostu Stroju wymiata.

Hehe, dzięki, ale tego mojego na prawdę wymiatającego Strykera jeszcze nie widzieliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrabiam bo nie trzeba. (no prawie ) Naprawdę jest Idealnie odlany. Kilka razy użyłem pilnika, ponieważ źle wyciąłem z ramki. Te "paski" na wieży to blaszki foto. Na zdjęciu może tak wyglądają że są za grube ale są ok. W instrukcji jest nawet zdjęcie prawdziwego pojazdu, jak te paski mają leżeć w realu, i wyglądają identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To fota (wiem że nie najlepsza) ale wstawiam żeby pokazać że prace trwają:) Model pomalowany bazowym kolorem, położony na biały podkład. Opony pomalowane na czarny mat. Czekam teraz, by położyć lakier z połyskiem i zacząć zabawę z washem, malowaniem detali itp. Dokupiłem też plecaki z Legenda, mam zamiar je doczepić po bokach.

 

25e2d98690a7b71cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chyba sobie sprawie ten modelik. Zaglądam tu od czasu do czasu, jestem ciekawy jak Ci wyjdzie. Na razie jest ciekawie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, prace idą powolutku. dziś skończyłem robić wash, malować, detale i położyłem kalki. Niedługo kurzenie i lakier matowy. Oto foty jak wygląda obecnie

Muszę jeszcze pomalować wizjery, specjalną farbą tego typu oraz światła.

074f7bcede8f2816med.jpg

2c43983a3903192amed.jpg

c0b71c438cfdd20dmed.jpg

3df5b4918c2ef249med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.