Skocz do zawartości

Honda Repsol NSR500 '98 (Tamiya)


szesnastak

Rekomendowane odpowiedzi

No to prawda Andrzej, po to mamy forum ale, przecież każdemu może się pomyrdać , no nie. pozdrowionka Wojtek T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zająłem się głównie malowaniem motorku.

Pomalowałem owiewki (ale nie wszystkie ) X-13 (blue metallic) 3 warstwy.

Jeszcze je czekają kalki, werniks i polerka.

Oto fotki:

lakierek2nz2.jpg

lakierekhi3.jpg

lakierek3fp5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki za mały OT.

Mam do was takie pytanko.

W związku z tym, że kolega gizmo1986 powiedział mi, że u niego fotki wyświetlają się strasznie słabej jakości.

I chciałbym wiedzieć czy u innych forumowiczów to samo się dzieje.

Ponieważ ja się staram i obrabiam fotki jak mogę a jak mi kolega gizmo1986 pokazał jak u niego to widać to minie mocno zdziwił.

Dlatego chciałbym znać waszą opinię na temat moich fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizmo pokazał jak fotki wyglądają po wyostrzeniu przez program Gizma, a fotki normalnie wyglądają OK Nie wiem czy mnie rozumiesz ale nic się nie martw, wszystko gra

 

X-13 Tamiya to świetny kolorek Pod pędzel też się nadaje idealnie, to z aero musi być wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizmo pokazał jak fotki wyglądają po wyostrzeniu przez program Gizma, a fotki normalnie wyglądają OK Nie wiem czy mnie rozumiesz ale nic się nie martw, wszystko gra

No to już mi ulżyło.

X-13 Tamiya to świetny kolorek Pod pędzel też się nadaje idealnie, to z aero musi być wypas

Farbki Tamiya saą w ogóle świetne (tylko ich używam), przy ich odpowiednim rozcieńczeniu może wyjść naprawdę cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek prezentuje się na tych elementach superancko.. Rozumiem że kalki kładiesz pod bezbarwny kolor.

 

A co do wyświetlania fotek ja nie mam problemu, w końcu szybkie światłowodowe łącze 4,5 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Na szczęście Tamiya dodaje takie kabelki do każdego modelu Hondzi

Wydaje mi się, że Tamiya dodaje takie kabelki do każdego modelu motocykla, bo przedwczoraj zanabyłem w sklepie Yamahę YZR-M1 i ona też ma te kabelki. Swoją droga niedługo relacja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Tamiya dodaje takie kabelki do każdego modelu motocykla, bo przedwczoraj zanabyłem w sklepie Yamahę YZR-M1 i ona też ma te kabelki. Swoją droga niedługo relacja.

Tak Tamiya dodeje do każego modelu.

A Yamaha ciekawie brzemi, z ciekawością będę śledził twoją relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mała aktualizacja.

Ostatnio mało dłubałem przy motorku, ale coś jednak zrobiłem.

Mianowicie skończyłem malować owiewki i zacząłem kłaść kalkomanie, na której się bardzo zawiodłem, była krucha i łamliwa (aż wstyd pokazywać co mi wyszło). Wiele nerwów i kombinacji, dobrze, że jest SET i SOL. Jednak, że jest to mój pierwszy model motorka, więc nie będę tym się zbytnio przejmował.

Oto fotki:

59754652zm0.jpg

82245303ac4.jpg

65271072su2.jpg

91060861ie2.jpg

Mam nadzieję, że aż tak strasznie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szesnastak tylko teraz mi pokaż, gdzie niby te kalski są źle położone, bo na zdjęciach wyglądają ok.

Na zdjęciach wyglądają w miarę dobrze.

A co jest źle na kalkach. W niektórych miejscach popękały i są po prostu źle nałożone.

I ten napis REPSOL jest krzywo (to mnie najbardziej zdenerwowało).

Tylniej owiewki nie pokaże, bo to juz naprawdę beznadziejnie wyszło, ale spróbuję ją jakoś poprawić.

Oto fotki:

21370314ys5.jpg

64508835nt0.jpg

29455191ew8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Szesnastak

Może po prostu Krzysiek

 

Dzięki za miłe słowa, a kalkami się nie przejmuje bo to pierwszy model motorek, więc traktuje go bardziej treningowo. Przy następnym będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.