Jump to content

szesnastak

Members
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  modelarstwo, myślistwo, formuła 1, taniec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Model świetnie sie prezentuje. Jak dla mnie super wykonanie. Co do kalek to doskonale wiem co to znaczy. Oby więcej takich modeli.
 2. Czy silnik jest mało szczegółowy, to bym nie powiedział. Po troszku moja wina, ale do zdjęcia nie wsadzałem silnika w środek ponieważ jeszcze go nie zrobiłem (a trochę to potrwa ). Na razie zająłem sie samą kastą, a te zdjęcie to tylko przymiarka. Niedługo postaram sie wstawić jakieś zdjęcia z postępów pracy nad silnikiem.
 3. Małe odświeżenie w temacie. Co na razie zrobiłem: lekko przeszlifowałem kastę (jeszcze trzeba będzie poprawić), wkleiłem boki drzwi i położyłem szpachlę w szparach. Mała przymiarka:
 4. Ciekawy projekcik. Swojego czasu planowałem zrobić ten model, ale sobie na razie odpuściłem. Z przyjemnością będę śledził relację.
 5. Bardzo ciekawy projekt. Jak dla mnie możesz startować, nie widzę żadnych przeszkód Czekam na dalsze postępy.
 6. Zasiadam w pierwszym rzędzie (jak są jeszcze miejsca ) I z zaciekawieniem będę obserwował tą relację. Czekam na pierwsze wyniki z pracy nad budową modelu.
 7. Jest to dokładnie V10 5,7 litra. Z resztą na pudełku jest napisane
 8. Witam, Przyłączam się więc do zabawy z modelem: Porsche Carrera GT, Tamiya, 1:24. Generalnie będzie to model bez specjalnych zmian, jednak co nieco może pozmieniam. Co do koloru jeszcze nie jestem do końca zdecydowany, zastanawiam się nad: srebrnym (na który chyba pomaluje), czarnym bądź białym. Oczywiście z elementami karbonu. Koloru wnętrza również jeszcze nie wybrałem. Oto wymagany in-box: Pudełko: instrukcja, kalki oraz inne elementy Kasta: Wypraski: no i silnik: No to biorę się do roboty. Wszystkim życzę miłej zabawy Pozd
 9. No całkiem nieźle tobie idzie. Fakt, kilka niedoróbek jest, troszkę niewyraźne zdjęcia, ale jak na pierwszy raz jest ok.
 10. Witam Przeczytałem cały watek od początku i powiem, że jak na pierwszy model to całkiem dobrze sobie poczynasz. Fakt kilka drobnych błędów i niedoróbek jest, ale jak na pierwszy raz to jest jak najbardziej pozytywnie. Mam tylko jedno ale: Kolor owiewek powinien mieć chyba bardziej metaliczny odcień. Na zdjęciu wygląda jakby to był taki zwykły niebieski. No ale może się mylę No i życzę powodzonka w kończeniu pierwszego modelu
 11. Z farb akrylowych to używam Tamiya jest moim zdaniem jedną z lepszych farb występujących na rynku, ale niestety nie należą do tanich, ale i tak najważniejszy jest końcowy efekt. Dobry jest jeszcze Model Master i na pewno tańszy od Tamiya.
 12. Jak na Hellera to idzie tobie w miarę dobrze. Kolor kasty, nie powiem, jest oryginalny. A co do wycieraczek, to wiem że fototrawione robi Mr. Model. A pomysł z jedną wycieraczką nie uważam za dobry, lepiej zrób dwie.
 13. Widzę że prace nad Cytryną ponownie ruszyły, z czego bardzo się ciesze. Wszystko jak na razie ładnie i elegancko. Czekam na kolejne postępy.
 14. Jeżeli chodzi o zoom cyfrowy to nie wiem Praetorian po co z niego korzystasz. Tak jak powiedział Serek, w tym wypadku wystarczy funkcja macro. Pozwala ona robić zdjęcia z bliskiej odległości i w tym wypadku nie trzeba używać zooma cyfrowego. A i radził bym robić zdjęcia bez używania lampy błyskowej, ponieważ model wychodzi wtedy nienaturalnie. I oczywiście w związku z tym radził bym zainwestować nawet w najtańszy statyw. Na pewno poprawi on jakość robionych zdjęć.
 15. Bardzo ciekawa relacja. Lubię takie A skala powala wielkością, ja ten model to bym chyba z rok robił. W 1:8 można juz pobawić się w szczegóły, ponieważ muszą one być. A i pytanko, czemu nie chcesz malować kasty aerografem. Ja osobiście bym TS-y przelał to aerografu, albo bym inną farbą pomalował, ale może to dlatego, że zbytnio nie lubię malować sprejami. Czy po malowaniu aerografem były by smugi, to w to raczej wątpię, po TS’ach też mogą zostać przebarwienia jeżeli nierówno się kładzie warstwy lakieru. No ale to twoja decyzja. Czekam na dalsze postępy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.