Jump to content

Mig 21 F 13 1/72 Revell


czsochaj
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

Msegen nie przesadzaj! Miło mi, ale więcej obiektywizmy Masz u mnie duże Model powstał prosto ,,z ręki''. Ma swoje wady i nie da się tego ukryć! Jety to nie moja specjalność. Plastik ma jeszcze przede mną swoje tajemnice, dopiero się go uczę.

Link to comment
Share on other sites

Bez szablonu i pędzle, oraz gąbki[mój patent]. Mam aero ale nie mam kompresora. W miejscach gdzie nie mogę dojść gąbkami maluję pędzlami[wnęki, działka, klapy]. Żadnej filozofii. Na położenie następnej warstwy czekam 48 godzin. Kładę nieraz 5 lub nawet 6 warstw farby. Na to Pactra lakier matt, kalki, znowu lakier pactry matt, zaczerniam linie, ślady eksploatacji. Powiem Ci, że moja domeną są jednak modele kartonowe. Jak masz jakiś ciekawy patent, sprzedaj mi go. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam.

Pewnego razu za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, w pewnym państwie na N (NRD) był sobie pilot, co razu pewnego w zimny poranek w czasie kołowania wysiadł z samolotu zostawił włączony samolot na środku stojanki iiii... pobiegł za potrzebą. Ale jak model z pudełka nie będę się czepiał tylko tak mi się wymyśliło opowiadanie . A co do modelu super

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.