Skocz do zawartości

MINI COOPER 1275S Mk.1 by GRZYpSKI


kacpi1234

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się rozpisywał.

Model składałem około miesiąca,nie miałem z niczym problemów.

Jakość wyprasek oceniam na 5+.

 

Firma:TAMIYA

Skala:1:24

Numer katalogowy:TA24039

 

Więc fotki:

-model w plenerze

1d6e51f63c95683emed.jpg

383cf2de8bb94cb7med.jpg

fdc21538de6dc9b4med.jpg

3e7c736d974985aamed.jpg

85793b56d663dbc8med.jpg

5050d258d610a2edmed.jpg

-silnik

9c2465f797094078med.jpg

-podwozie

7afc4cf9fbd312e0med.jpg

-podstawka

60b768951e8560b6med.jpg

-model na podstawce

76ce1a55edca043cmed.jpg

 

Miłego oglądania i zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny maluszek lubię takie samochody zwłaszcza w dobrym wykonaniu. Nieźle Ci brudzenie wyszło, chociaż może na dachu to przegięcie, wygląda jakby ktoś po nim chodził Mogłeś dać jakiś numer startowy na boku, było by coś w rodzaju amatorskiej rajdówki. Podoba mi się silnik, całkiem realistycznie wyszedł, mogłeś dodać jeszcze kabelki od świec. Tablice maja być polskie? Lusterka jak rozumiem to twoja własna inwencja, bo nie przypominam sobie żebym widział takie na Miniaczkach

Ogólnie bardzo udany model, czekam na inne w twoim wykonaniu, a zwłaszcza na Vauxhala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,dach mi nie wyszedł będę próbował to naprawić.

Jutro przyjdzie do mnie paczuszka z nowym mini z 2005 roku i tam dam jakieś kalki rajdowe,ten miał być cywilny od początku planowania go.

 

Dzięki za komentarze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Ci chodzi o czarne tablice i białe litery, to kiedyś takie były w WB. Widać je często na filmach z lat 50-60. A brudzenie na pewno krok w dobrą stronę.

 

Może rzeczywiście polskie miały cztery cyfry.

ps. widzę że zaczynanie zdań z małej litery zaczyna ogarniać całe forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się będą prezentowały obok siebie, ale nie wiem czy nowego Mini używa się w rajdach

 

W rajdach nie jeżdżą ale w rally sprintach tak(dla tych co nie wiedzą "rally sprint" jest to rajd dla amatorów i można w nim startować każdym samochodem z wyjątkiem cabrio).

 

A pro po cabrio mam zamiar zrobić kolekcje mini i będzie w niej rajdówka mini morrisa,cabrio z nowego mini i tuning nowego mini ;D

 

Jak już pisałem wcześniej jutro dojdzie nowy mini,misiek evo 8 MR oraz impreza wrx sti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, dobre przygotowanie, ale efekt końcowy jednak trochę odbiega od ideału...

 

Bardzo fajnie, że chciałeś przedstawić Miniówkę w wersji off road (po przejściach znaczy się), ale w stanie obecnym wygląda jak po rajdzie Dakar pomieszanym z pierwszą, szaleńczą przejażdżką nastolatka po odebraniu prawa jazdy.

Pomimo, że silnik wygląda dobrze,to stanowczo za mocno mu się dostało. maska jednak chroni trochę od piachu i tym podobnych atrakcji.Podobnie jest z dachem, który został już wspomniany powyżej. Mogłeś pomyśleć o śladach piór wycieraczek na przedniej szybie. Fajnie by wyglądały ślady ich walki z tym pyłem

 

Podstawka również była bardzo zacnym pomysłem, ale przydałoby się ją nieco ożywić jakimś znakiem drogowym, lub przynajmniej krzakiem.

 

Moje totalnie subiektywna ocena końcowa to szkolne 4-

 

Mam nadzieję, że zapoczątkujesz ruch Miniówkowy na forum, bo to świetne autko

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.