Skocz do zawartości
Skinn3r

[HUMVEE]M1109 UAH - Dragon - 1:72

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tam karaluch

Bedę wzorował się na zdjęciach i informacjach znajdujących się Tutaj

Początek prac po posprzątaniu warsztatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż... Nie zdążę do końca projektu ale to nic Idzie powoli, baaaaardzo... Oglądając relację Lexx'a z budowy modelu M1116 UAH patrolu EOD wpadł mi do głowy jeden pomysł i musiałem się upewnić czy mogę to zrobić. Mianowicie również pojazd grupy EOD. kubisz zamieścił jedno zdjęcie gdzie widać na pojeździe oznaczenie EOD, więc czemu niee

Znajomy budował robota EOD w 1:35 to mu podwędziłem instrukcję i... Tak... jestem masochistą... Będę robił robocika w 1/72 Tak, wiem jakie to będzie ogromne W końcu do odważnych świat należy

Ale dzisiaj nie o tym. Siedziałem i przeglądałem relacje z budowy Humvee, i stwierdziłem, że skoro w 35 mogą mieć wyposażenie wewnętrzne to czemu 72 ma być gorsza. Uparłem się, że zrobię choć namiastkę wyposażenia w postaci radia, BFT i jakiś tam bajerów

Momentami zdarzało mi się dopieszczać 'łacinę' ale tak mniej więcej się udało, choć to jeszcze nie koniec

Zdjęcia robione ok. godz. 1 w nocy więc proszę o wybaczenie.. No i bajzel w tle bo nie mam siły łazić i szukać czystego miejsca

DSCN0158.jpg

DSCN0149.jpg

DSCN0148.jpg

DSCN0147.jpg

I z flesh'em choć powalające nie jest:

DSCN0156.jpg

Ostrzegam was 35-tkowcy! To dopiero ćwiczenia Na tym nie spocznę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i super...Lubię ten typ modelarstwa, gdzie stawia się samemu sobie tak trudne zadania.Powodzenia. Będę zaglądał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znajomy budował robota EOD w 1:35 to mu podwędziłem instrukcję

To ja już wiem gdzie jest moja instrukcja, jak ją mi już ją podwędziłeś to zabieraj się za robocika.

A i nie zapomnij mi jej potem oddać ponieważ zamierzam ją sobie oprawić i powiesić w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A i nie zapomnij mi jej potem oddać ponieważ zamierzam ją sobie oprawić i powiesić w pokoju.

...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Haha... Będzie sparing na spotkaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Haha... Będzie sparing na spotkaniu

No moc będzie ze mną.

Ponieważ mam zamiar przyjść z Eod-em i Ied-em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcecie sobie pogadać to na gg albo pw, a nie OT :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi