Skocz do zawartości

Za linią Maginota


Godzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niektórzy już ją pewnie widzieli. Diorama jest w skali 1:35. Panzer II z firmy Tamiya, figurki z Dragona, budynek z Mini Art-a. Wiem, że podłoże jest za czyste więc doradźcie co tam jeszcze mogę zrobić. Miłego oglądania.

e3d93c96c5521836med.jpg

8e030d006401c175med.jpg

b0e39ec228d1ecccmed.jpg

55387ee9d7906c2amed.jpg

fc3adbcd0eccaaf3med.jpg

a7d98487f00724d7med.jpg

91a0e1b1f29514cfmed.jpg

6630ddb44d0893cbmed.jpg

07d45cb2097c1e92med.jpg

9a3017cc73ce490bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jestem pierwszy:) Zgadzam się z Tobą, troszkę za czysto... Ogólnie bardzo mi się podoba twoja Dioramka, tylko czegoś brak...jakiegoś że tak powiem "brudu" może dorób trochę jakiegoś gruzu... jakichś smieci... bruk na twoim miejscu przetarłbym może jakimś washem, wtedy będzie wyglądał, naprawdę dobrze.... chodzi o to żeby nie wyglądał jednolicie, tzn. wszędzie tak samo. dodaj gruz, np: w narozniku fajnie by wyglądała kupka jakiegoś gruzu który niemcy uprzatneli z drogi, gruz z jakimiś belkami np. dobrze przykurz, daj wash i będzie naprawdę Si. Bo Dioramka jest naprawdę wypasiona. Gratuluję.

Ps. teraz zauważyłem, trochę dziwnie wyglądają te łączenia bruku...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Dzięki. Budynek malowałem Humbrolami : ścianę boczną i pierwsze piętro numerem 24, pater i żaluzje 73, okna i drzwi 110, dach 153. Wrzucę jeszcze jakąś fotkę wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioramkę oglądałem sobie w Będzinie

 

Z gruzami, jeśli chcesz coś dodać, to nie przesadzaj. Walnęło przecież zaplecze domku. Troszke możesz dać przy ścianie z plakatami, na brzegu dioramy.Takie większe kawałki.

Drobnicę, na prawdę małe i delikatne fragmenty gruzu, liści, śmieci daj wzdłuż krawężnika między drogą a chodnikiem, przy budynku na chodniku i przy latarni. W kilku miejscach tylko niewielkie skupiska pyłu i drobnicy.

 

Mnie się dioramka bardzo podoba, gratuluję wykonania i pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioramka może się podobać, scenka jest całkiem sensowna, no może w moim odczuciu nie pasuje ten czołgista we włazie, jakiś taki bojowy

Najlepszy jest ten idący francuz, wygląda jakby wracał z płaczem do domu że go niemcy pobili ehh oni to mieli ducha walki...

Nie pasuje mi wspomniana przez Ciebie ogólna czystość, trochę gruzu i kurzu nie zaszkodzi. Czekam więc na kolejne zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Skąd u Was to "parcie" na gruz ? czy myślicie że w każdym przypadku jak niemcy wkraczali do każdego miasteczka to w każdy budynek walili z działa to nie Wa-wa po powstaniu tylko jakieś popierdukwo na prowincji, rozłożone mapy mogą sugerować zwiad, dla mnie zabrudzenia są w sam raz nie . My chyba czasem wzorujemy się na naszych służbach utrzymania czystości i ciężko nam pojąć że tam na ulicach mogło być czysto już w latach 40 pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.