Jump to content

Godzio

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Godzio

 1. Witam. Jak na "gniota" i to z przed 6 lat to prezentuje się super. Też bym go zostawił takim jaki jest.
 2. Godzio

  Sdkfz 222

  Witam serdecznie! Dziękuję wszystkim za tych kilka postów. Wpis jaki by nie był zawsze oznacza zainteresowanie. Na żywo oczywiście będzie można zobaczyć go w Bytomiu.
 3. Witam! Model prezentuje się rewelacyjnie, wypłowienia perfekcja, aż ciekaw jestem jaką technikę wybrałeś?
 4. Witam! Modelik jest super, plandekę mozna jeszcze porawić. Bardzo fajnie wygląda, wielki szacun za modele w takiej skali. Jestem ciekaw gdzie go będzie można zobaczyć na żywo!
 5. Godzio

  Sdkfz 222

  Witam! Chciałbym przedstawić model w skali 1:35 firmy Tamiya, jest nim w barwach pustynnych Sdkfz 222. Model malowany humrolami a podłoże to piasek tunezyjski. Życzę miłego oglądania. Do zobaczenia w Bytomiu!!!!!
 6. Godzio

  Tygrys I

  Witam. Dziękuję Panowie za pozytywne opinie o tym "kotku". To jest moja pierwsza popełniona zima, tym bardziej się cieszę, że się podoba. Wszystkie Wasze uwagi wykorzystam w przyszłości. Proszę o komentarze.
 7. Godzio

  Tygrys I

  Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku! Chaciałbym przedstawić "kotka zimą". Model z firmy Trumpeter w skali 1:72. Wymieniłem lufę na metalową. Oto kilka fotek.
 8. Godzio

  Panzer IV F2

  Dzięki za dobre słowo. Mam nadzieję, że spotkamy się w Warszawie w październiku.
 9. Witam. Model bardzo ładny, super wyszło to malowanie pędzelkiem. Można by było tą lufkę troszkę przytłumić jakimś pigmentem lub czarną pastelom. Końcowy efekt bardzo dobry. Ciekawy jestem gdzie go będzie można zobaczyć w realu.
 10. Godzio

  Panzer IV F2

  Witam po wakacjach! Chcę przedstawić model w skali 1:72 firmy Italeri. Życzę miłego oglądania.
 11. Cześć! Dzięki. Budynek malowałem Humbrolami : ścianę boczną i pierwsze piętro numerem 24, pater i żaluzje 73, okna i drzwi 110, dach 153. Wrzucę jeszcze jakąś fotkę wnętrza.
 12. Witam. Niektórzy już ją pewnie widzieli. Diorama jest w skali 1:35. Panzer II z firmy Tamiya, figurki z Dragona, budynek z Mini Art-a. Wiem, że podłoże jest za czyste więc doradźcie co tam jeszcze mogę zrobić. Miłego oglądania.
 13. Bardzo ładny modelik, no jak to jest robota z doskoku to chciałbym zobaczyć model nad, którym siedziałeś nie z doskoku. Jak robisz zimowe kamo?
 14. Godzio

  M151A1

  Academy 1:35 Model bardzo miły w sklejaniu. Wypraski nawet dobrze odlane, bez większych problemów w sklejaniu. Tylko te kalkomanie pękały i nie chciały się kleić do modelu. Będzie w Katowicach na żywo To mój pierwszy model auta w tej skali. Ps: A jeśli chodzi o zdjęcia to proszę o doradzenie w jakiej roździelczości najlepiej zamieszczać na forum.
 15. Godzio

  T-34

  To model z przed 2 lat i wtedy uczyłem się jeszcze.
 16. Dzięki za dobre słowa. Nad zdjęciami popracuje.
 17. Mnie Academy źle się kojarzy z powodu kalek, za każdym razem kiedy robiłem model z tej firmy miałem problemy, co do wykonania wyprasek nigdy nie narzekałem - są gorsze.
 18. Dlaczego nigdy więcej academy? Model wyszedł bardzo dobrze, oczywiście moim zdaniem. Zawsze malujesz Vallejo, jak się nimi maluje. Jak zrobiłeś odpryski na garnku(wieży).
 19. Godzio

  SU-76M 1/35

  Bardzo ładny model. Wash wyszedł super. A jeśli chodzi o rdzawkę to może troszeczkę za mocno chyba, że to jest egzemplarz mocno zużyty - w końcu to ruskie.
 20. Te zwierzaczki wcale nie są takie złe, tym bardziej, że to trudny temat.
 21. Dragon 1:72 Na żywo można było go zobaczyć w Kraśnilu i w Lublinie. A teraz będzie można go zobaczyć w Katowicach. Proszę o dużo postów i konstruktywnej krytyki.
 22. Jest na co popatrzeć. Pozazdrościć takiego modelika. Jakich farb używasz i jakiej techniki???
 23. Silnika niestety nie było w zestawie a działko jest pomalowane. Gąsiennice poprwię i będę w Kielcach.
 24. Model TKW II z RPM-u w skali 1:35 na razie kilka fotek. Reszta fotek póżniej.
 25. Godzio

  Bocian

  Piękny model. Malowałeś go aerografem??? Super podstawka, jak robiłeś płyte lotniska.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.