Skocz do zawartości

Mercedes-Benz Actros Black Edition


s.szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Pjona! Dziś zacząłem najnowszy model (jaki - widzicie w temacie). Jak już mówiłem, jeśli wyjdzie w miarę dobrze będę chciał podpiąć do niego chłodnię, tak żeby powstał z niego zestaw z mojego podpisu. To tyle wstępu, liczę, że będziecie mi doradzać co i jak ;)

Dzień pierwszy - 24.08

Bilans jest taki, skleiłem ramę, chłodnicę i silnik... No i część przedniej osi. Nakleiłem też dwie kalki na tylny błotnik

P1170529-kopia.jpg

Silnik wygląda tak (nie wzorowałem się na żadnym orginalnym silniku, robiłem tak, jak na myśl mi przyszło)

P1170541-kopia.jpg

I tutaj rama, przy której mam pewne wątpliwości. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, które niepotrzebne otwory zaszpachlować?

P1170533-kopia.jpg

 

Aaa, no i z racji, że kleję nitro, zużyłem już 5 strzykawek (gumowy tłoczek rozpuszcza się pod wpływem rozpuszczalnika)

Na dziś to tyle, dziękuję za uwagę i proszę o porady

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj na tego Mercedesa z Italeri - przednie schodki w ogole nie pasuja do zderzaka jakby byly zupelnie nie z tego modelu, przednie zawieszenie jest o jakis centymetr za wysokie - duzy blad Italeri. Zrob conajmniej kilka przymiarek zanim cokolwiek przykleisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby w twoim podpisie była to chłodnia. Kto maluje chłodnie na czarno?? Chłodnie są białe ze względu na słońce.

Jestem prawie pewny, że jest to chłodnia. A czarna ze względu na wygląd, białe do czarnego pasowałoby jak... pięść do oka

Niżej daję Ci dwa linki do dwóch zdjęć tego samochodu, oceń sam czy jest to chłodnia czy może coś innego

Link1

Link2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

UP!

Cztery zdjęcia na przypomnienie, rama chyba już na gotowo. Czekam na kabinę (ciekawe, czy w ogóle dojdzie), chłodnie do podpięcia już też mam, ale dopiero dostanę ją pod choinkę Nie zjedzcie mnie za mocowanie tylkych nadkoli, ale na początku je spierdoli*em i nie wpadłem na żaden lepszy pomysł...

p1170792.jpg

p1170791.jpg

p1170790.jpg

p1170789.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.