Skocz do zawartości

Prośba o fotki Silnika AN-2


tees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przygotowuje się do budowy następnego Ana-2 ,tym razem w skali 1/48. Posiadam dość bogatą dokumentacje na temat tej konstrukcji ale stwierdziłem by zrobić otwarte osłony silnika , bądz wogóle ich nie dawać tylko zrobić bebechy napędu na wierzchu brakuje mi jednak dobrych fotek tej części samolotu. Z tąd moja prośba do kolegów. Może ktoś dysponuje fotkami silnika ,jego mocowania, wszystkich instalacji ,osłon od wewnątrz. Ja mam sporo fotek tej części samolotu ale niestety większa część z nich jest zbyt mało czytelna by zrobić coś na ich podstawie. Może któryś z kolegów zrobił jakieś gdzieś na lotnisku tak po modelarsku i mógłby się z nimi podzielić. Niestety w bielsku w aeroklubie niema Antka na stanie by sobie go obfotografować. Z góry bardzo wam dziękuje .

Pozdrawiam.

Darek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki galimar. To już akurat znam i mam namiar na te rysunki. Na pewno mi się przydadzą ale potrzebuje takich fotek żeby widzieć gdzie jaki przewód przychodzi ,gdzie jaka rurka wychodzi i wchodzi . Ot . Takie fotki na zbliżeniu. Dziękuje mimo wszystko raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo wszystkim którzy się zainteresowali moją prośba. Gdyby coś wpadło wam w ręce z tych rzeczy to pamiętajcie o mnie. Każda fotka jest dla mnie ważna . Relacje zacznę niebawem ale jeszcze w między czasie chcę skończyć antka w siedemdwójce ,tego z budowy którego prowadziłem relacje na naszym forum. Co do modelu w czteryósemce to zastanawiam się za którego się zabrać w pierwszej kolejności. Obydwa modele po porównaniu z dokumentacją mają dużo wad ale i dużo różnic między sobą a do tego podział technologiczny też jest różny. Połączenie dwóch zestawów ze sobą jest dość skomplikowane zwłaszcza w orębie skrzydeł i kabiny pilotów. Skłaniam się bardziej by zacząć od zestawu Bilka ponieważ jest bliższy oryginałowi niż Valom.

Pozdrawiam.

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.