Skocz do zawartości

M2A2 ODS Bradley (1:72 Dragon)


KosteK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój kolejny Bradley, tym razem z Dragona i bardziej sie starałem . Wiem że brakuje jednej antenki i ta line z przodu wozu zrobiłem sam ze sznurka. Pokleiłem go klejem, pomalowałem i w dotyku przypomina plastik! (odgina sie).

!!! UWAGA - jeżeli będziecie kupować ten model to sprawdzcie czy jest tylna klapa!!. U mnie NIE BYŁO a to duży element!. Na szczęście wcześniej sklejałem Bradleya z Revell'a i została mi jedna klapa ( Miałem do wyboru klape z M2A2 i M2A3).

 

Niżej parę fotek, zrobionych telefonem SonyEricsson W800i , więc za jakość z góry przepraszam . Proszę o szczere oceny!

 

e24d67fac843fc26.jpg

 

cd094a49de24bf86.jpg

 

ca984af4f0abceee.jpg

 

c40cedb332977197.jpg

 

6fc8ac28b3264b0c.jpg

 

e4717ba60db61bfe.jpg

 

198e2dd443cb7627.jpg

 

fa655210ea0df5f4.jpg

 

028423d07ee5c96c.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Kostek, te Twoje zdjecia sa najlepszym przykladem na to, ze i telefonem mozna fajnie sfotografowac model. To taka uwaga dla innych, ktorzy kiepskie zdjecia tlumacza tym, ze robili je telefonem (oczywiscie wiele zalezy od samego telefonu tez).

 

A Bradleyek fajny. Moglbys go jeszcze tylko jakas bezowo-piaskowa sucha pastela popruszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest lepszy od ostatniego. Trzeba też dodać że klapa silnika jest Ravela

bo w zestawie poprostu brakowało tej części. wczoraj było też kilka rzeczy które kostek musiał dorobić przed robieniem fotki. model jest znowu o dużo lepiej zrobiony od moich. No Kostek zobaczymy co dzisiaj kupisz .

 

 

P.S.

Przednia lina jest dorobiona w zwstawie jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co tak mało postów ? Widzę kompletny brak zainteresowania modelem kolegi. A może jest tak doskonale zrobiony że nic mu już nie doradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne ale model możesz jeszcze podrasować. Daj jakiś wasch i ołówkiem też go możesz potraktować na bokach to się zmieni nie do poznania. Wiem że nieraz człek się boi ruszać model ,ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stary to proste tylko cza spróbować. Weż miękki ołowek i tam bdzie chcesz aby były obiciatrochę pogmeraj. Sztuka polega na tym że trza się wpierw nauczyć gdzie takie obicia są w realu i ile ich jest (nie przesadzać bo to grzech główny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego typu obicia robię ołówkiem metalicznym, efekt jest świetny.

Ołówki takie znajdziesz w każdym papierniczym lub hipermarkecie.

Do modelu mam parę uwag :

- Nie nawiercona lufa

- Ślady po kleju w miejscu gdzie znajduje się łopata i siekiera

- Kalki sie błyszczą

Przydałby mu się wash, trochę pocieniować suchym pędzlem i dowalić trochę gratów na niego bo coś taki pusty.

To tyle, powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

no model super chociaż nie lubię amerykańskich czołgów (są albo brzydkie albo śmieszne) ...szacunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.