Skocz do zawartości
kubisz

[I&A GALERIA] M1038 HMMWV w.AoA - Academy 1:35

Rekomendowane odpowiedzi

Model przedstawia dopancerzoną wersję M1038 HMMWV Cargo/Troop Carrier, używaną przez US Marines w 2003 roku w Iraku. Jako baza posłużył zestaw Academy (13405) M998 IED Gun Truck. Waloryzacje to:

- żywiczne koła Blast Models,

- żywiczne fotele MIG Productions,

- żywiczne radio SINCGARS Pro Art Models,

- zapinki maski, klapa bagażnika, wysoki komin i wysoki chwyt powietrza z Tamiyi,

- kilka elementów fototrawionych Eduarda (siatka na kominie, elementy na i przy klapie bagażnika).

Tobołki pochodzą z zestawów Legend Productions, Armorscale i Tamiya.

Zdjęcie - inspiracja:

Irak920.jpg

WARSZTAT

Zapraszam do obejrzenia:

DSCF5066.jpg

DSCF5065.jpg

DSCF5069.jpg

DSCF5068.jpg

DSCF5064.jpg

DSCF5071.jpg

DSCF5067.jpg

DSCF5070.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Się mi podoba. Brudzenie go dopieściło. Świetny efekt tobołków, dużo ich i poupychane. Jedyne co mi się nie podoba to plandeka tak sztywno zwisająca po bokach. A tak to jak pisałem jest super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze te wasze Hummery naprawdę robią wrażenie. Zawsze miałem ochotę zrobić sobie jednego, ale trochę boję się za niego brać, bo z moją dość słabą wiedzą na pewno będzie dość mocno odstawał od waszych maszynek.

Szczególnie taki właśnie obładowany HMMWV prezentuje się świetnie. Tak właśnie powinny wyglądać modele frontowych pojazdów. Te graty dodają mu wiele życia.

Gratuluję!

Pozdrawiam

Kornik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kornik69 - po to jest forum tego typu, że jak składasz pojazd to ci chłopaki bądź dziewczyny pomogą, udzielą wskazówek itp. Także nie ma co się bać tylko działać !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemyślę całą sprawę i gdy zdecyduję się na jakąś wersję to na pewno poproszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi