Skocz do zawartości

[IN-BOX] Unimog Revell 1:24


copycat

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach internetowych jeszcze brak, a u mnie w sklepie już był, był bo już nie ma ja mam . Instrukcji mi się nie chciało pstrykać, ponieważ ma strasznie dużo kartek, a i tak nikt tego chyba nie studiuje. Jakość wyprasek różna, dość sporo śladów po wyciskaczach. Część wyprasek bez nadlewek, a część z nadlewkami. Kilka części rewelacyjnie oddaje szczegóły i to te najdrobniejsze. Kabina dobrze odlana, porównując ją do kabin Kenwortha T900 czy Petka 353 to wręcz idealna. Fajne ogromne terenowe Dunlopy, to chyba nietypowy charakter pojazdu mnie przekonał do zakupy europejczyka, ale też te gumy. Będzie można się pobawić. Fatalna natomiast jest jak dla mnie burta. Może i linka mocująca brezent całkiem fajnie wygląda, ale brak możliwości zrobienia w wersji otwartej to spory minus. Zwłaszcza że pod brezentem powinny być deski, które wg instrukcji trzeba namalować po wewnętrznej stronie tego brezentu, to jak dla mnie to już przegięcie. Czuję że ten element trzeba zrobić od nowa.

Model można zrobić w 3 wersjach, w sumie niewiele różniących się od siebie. Malowanie to samo tylko przynależność do różnych jednostek służb niemieckich. W wypraskach można znaleźć karabin i stelaż do niego , tylko że w wersji z pudła są niepotrzebne.

Myślę że model bez jakichś rewelacji, ale fajnie wyglądający i na pewno się wyróżnia. Jedynie wspomniany brezent do wymiany, reszta bardzo przyzwoita, na duży plus.

 

IMG_7329.JPG

IMG_7330.JPG

IMG_7331.JPG

IMG_7332.JPG

IMG_7333.JPG

IMG_7334.JPG

IMG_7335.JPG

IMG_7336.JPG

IMG_7337.JPG

IMG_7338.JPG

IMG_7339.JPG

IMG_7340.JPG

IMG_7341.JPG

IMG_7342.JPG

IMG_7343.JPG

IMG_7344.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, witam. Cierpliwości w klejeniu. Robie takie dwa strazackie..... nauczysz sie wielu brzydkich słów, dopasowując części. Ale efekt wart katorgi....

 

A mnie się bardzo miło kleiło strażaka, opartego właśnie na tych samych wypraskach. Efekt można znaleźć w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.