Skocz do zawartości

Fregata "Okinawa" 1/350 czyli pierwszy taki spory


Paranoid

Rekomendowane odpowiedzi

też myślałem , że brak środków załadowanych na kartę internetową (mbank) zabezpiecza przed nieuprawnionym zrobieniem debetu (nie na karcie !, a nawet na koncie)ale jak wynikło z dyskusji na forum mbanku ( z udziałem jego przedstawicieli) nie ma problemu ze zrobieniem takiego, ani na kacie, ani na koncie (podobno to było małą czcionka w regulaminie )

Czyli - nawet jak na kartę nic nie załadujesz, to mogą Ci ściągnąć z konta, a jak tam nic nie ma, to będzie nieuprawniony debet.

 

Hmm... zastanawiające. Kilka przypadkowych prób autoryzacji (pobrania środków z) "niezaładowanej" przezroczystej Visy mBanku zawsze kończyło się odrzuceniem karty. Wszystko szło gładko jak karta była załadowana wystarczającą sumą. Mówię o kilku przypadkach w kompletnie różnych sklepach internetowych.

 

Przepraszam za OT, ale to ciekawa kwestia.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba łyknę sobie kolejnego "japończyka" w "700" - wysyłane SAL - tanio i mimo wszystko nie tak długo - 2-3 tyg.
Może najpierw skończ swoje 1/350...

A tak w ogóle:

...

Jedynie słuszna skala 1/350

Po prostu moje oczka nie są już przyjazne maleństwom 1/700 ...

Popieram w całej rozciągłości

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wpis w Marcina w galerii "I-370" zmobilizował mnie do dokończenia "Okinawy'. Dno pomalowane jakiś czas temu, Ten reling z wystającymi szczeblami chyba udało mi się poprawić.

 

Góra to Sasebo Gray Tamiyi Spray a jak mi się skończył ( bo malowałem nim kilka jeszcze 700-tek ) to poszedł jeszcze Sasebo Gray Acrylic. Malowany aero.

 

Dno to jakaś moja mieszanka Czerwonego Humbrola , Czarnego Revella i Brązowego Humbrola.

 

Muszę zrobić osłony pancerne na stanowiskach potrójnych działek 25mm.

 

2be3f4fdb766487e.jpg

 

6393686316ddfbc3.jpg

 

c7cfcbebef4c83fd.jpg

 

e948ca0cebc42242.jpg

 

efb2e4b0e3079a9e.jpg

 

ca6ec221c1e48394.jpg

 

b4991fd57b9a5d13.jpg

 

Jak mi dno wyszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze sporo zabawy; olinowanie, bomby głębinowe, które są świetnie zrobione ( przesunięcie form ) , ludziki ( w zestawie były, tylko, że większość na lotniskowiec , no washe i tym podobne rzeczy. Jakoś to pewnie będzie.

 

PS. Wiesz może z czego zrobić te nieszczęsne bomby? No chyba, że takie powinny być - niesymetryczne, wszakże amerykanie wiem, że mieli jakieś w kształcie... kuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.