Skocz do zawartości

Mitsubishi Lancer EVO VI WRC - Tamiya - 1:24


powerpablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś pokażę kolejny model z mojej mini fabryki

Model to nic innego jak tylko Tamiya zrobiony prosto z pudła, jedynym dodatkiem z mojej strony to pasek przyciemniający na przedniej szybie z folii przyciemniającej szyby.

Jestem świadomy niektórych baboli, ale to sami drodzy koledzy musicie ocenić.

Tak więc czekam na solidne baty.

 

evo61.jpg

evo63.jpg

evoVI2.jpg

evo610.jpg

evo69.jpg

evo68.jpg

evo67.jpg

evo66.jpg

evo65.jpg

evo64.jpg

 

P.S. dodam że malowałem sprayami MoTip'a.

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!!

 

Modelik piekny, swietnie wykonany. Lakier lsni jak marzenie.

 

Jedyne, do czego mozna miec "ale", to do przednich i tylnych swiatel. Uszczelki zaznaczone na nich sa zbyt czarne, tylne klosze nie sa przy tym podzielone na te na klapie i blotniku. Mysle, ze jezeli wykonasz linie podzialu, to efekt bedzie duuuzo lepszy, lampy sie troszke zgubia.

Deska rozdzielcza wyglada tak, jakby byla pokryta farba polmatowa, czarny mat lepiej imituje flok, bardziej realnie. Malujac dosc gesta farba Humbrola (aerograf), uzyskasz efekt jak na prawdziwej flokowanej desce.

 

Ogolnie to zaprezentowany model prezentuje wysoki poziom!!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Subaromanem (jednak co znawca to znawca )

 

Jedyne mankamenty to wspomniane przez niego uszczelki, brak pogłębionych linii podziału na powierzchni karoserii i nieco przekrzywiony znaczek Mitsubishi na przednim grillu.

 

Poza tym model Twoje EVO to naprawdę klasa maszynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic mądrego chyba nie dodam. Dołączam się do pochlebnych opinii i zauważonych niedociągnięć. Bardzo ładne zdjęcia, szczególnie na tej mlecznej plexi. Dla mnie wygląda to bardzo zacnie. I ten okres motoryzacji...eh.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, co do zdjęć to moim zdaniem pozostawiają trochę do życzenia, ale nie o tym się tu wypowiadamy.

Model bardzo czysto wykonany dodanie lekkiego podkreślenia linii podziału blach dopełniło by wyglądu.

Tylni zderzak troszkę słabo przylega do błotnika szczególnie z lewej strony. Wiem jednak z własnych doświadczeń, że nie jest łatwo go skutecznie przymocować tym bardziej, że przy montażu podwozia jego mocowanie znów jest zagrożone.

W rajdówkach taki stan zderzaka to dość częsty widok tyle, że po OSie. Można jednak przyjąć, że auto jest świeżo umyte po rajdzie do dekoracji.

Pozdrawiam i powodzenia przy kolejnych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, co do zdjęć to moim zdaniem pozostawiają trochę do życzenia, ale nie o tym się tu wypowiadamy.

 

Sporo mi do Twoich fotek brakuję, ale mile widziane jakiekolwiek wskazówki w tym kierunku.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.