Skocz do zawartości

Pierwsze dzieło


Marcin M.

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, przede wszystkim wstaw zdjęcia, wybierz opcję zdjęcie na forum, czy jakoś tak, a najlepiej wstawiaj zdjęcia przez photobucketa, mniejszy problem i za darmo.

Pozdrawiam, Marcin.

 

Edit: pobierz pozostałe kody zdjęcia 500px na forum kopiuj wklej:

5d4c648ab903c85fmed.jpg

Mnie się udało

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardziej plansza do gry strategicznej, no ale od czegoś trzeba zacząć. Pomysł dobry.

Przede wszystkim pozbądź się tych brzydkich podkładek pod figurkami (wyglądają jak pionki a nie żołnierze). Poza tym nikt nie atakowałby frontalnie bunkra w takim terenie (brak jakichkolwiek drzew, dołów, lejów itp. gdzie można by się schować. W końcu przed atakiem na pweno było przygotowanie artyleryjskie)

Popraw trochę umocowanie bunkra, mam na myśli to że wygląda jakby był ze styropianu i lekko leży na ziemi a powinien się w nią "zapadać" w końcu to kupa betonu i stali. Aha najważniejsze: dorób jakąś ramkę, zawsze to wygląda profesjonalniej niż obszczępiony styropian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmmmm...Na moje oko to bunkier z ww2 anie 1 figurki staraj się malować dokładniej mniejszym pędzlem. Przyłóż się do malowania i nie śpiesz się bo pośpiech to twój wróg .Co do bunkra pomaluj go całego na czarno i wykorzystaj metodę suchego pędzla na pomalowanie go w kolorze kamienia.Ja jak zaczynałem tak robiłem i efekt był dobry ale to było dawno temu.Odcinaj te wszystkie paskudne podstawki od figurek poczytaj coś na temat wzniesień na dioramie lub inne rzeczy na forum jest tego dużo.

pozdrawiam mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj panowie, każdy kiedyś zaczynał.

Jak wiadomo, wielu modelarzy, którzy rozpoczynają zabawę z tym hobby już na początku rzuca siebie samego na dioramy. Moja pierwsza była tak prymitywna, że wstydzę się jej teraz. Filip Modelarz widać ukazuje chęć przyszłego modelowania i pokazuje, to co zrobił tymi umiejętnościami jakie posiada, a jak wiadomo, umiejętności nabiera się z czasem. Filipie czytaj, szukaj i bądź ciekawy tego hobby, a na pewno efekty prac będą lepsze. I co najważniejsze, zakładaj warsztaty na forum, a ta masa modelarzy z większym stażem pomoże jak może.

 

Proszę o komentarze(bardziej porady niż krytykę bo jestem nowy).

 

Krytyka to przecież nic złego, nie ma co się jej bać, przecież może motywować do działania. Gdyby nie krytyka, wielu by popełniało te same błędy non stop. Tak więc jak widać, jest ona nam bardzo potrzebna.

 

Tak więc czekam na jakąś Twoją relację z budowy, a będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.