Jump to content

''dezerter'' Tobruk 1941


mateusz kumorek
 Share

Recommended Posts

Witam mam zamiar zrobić diorame z Tobruka. Wykorzystam do tego paru niemców ,kendkarda i dużo dupereli Tylko trochę zaczołem już majstrować

dobrze oto kendkard;

3b137f556c9dbab1m.jpg

oraz zbliżenie

7524d98b7344c7a5m.jpg

 

A to natomiast moje plany amatorskie

47cbbe530eacbbfem.jpg

Narazie tyle pozdro

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Zamiast się męczyć, mógłbyś ten pas zrobić z kawałka odpowiednio przyciętej taśmy magnetowonowej, albo podobnej.

72 to nie moja działka, (raczej za cienki jestem) ale uważam że jak coś robić to porządnie. Ponoć da się wszystko, choć ja bym się spierał

Powodzenia w dalszej walce

Link to comment
Share on other sites

No tak jest warsztat, ale jak i sam Rej pisał, że Polacy swój język mają więc lepiej go szanować. No i nie jest to test pisowni, ale zawsze przez bezbłędne pisanie, człowiek zaczyna już samoczynnie tych błędów mniej popełniać. Mój przykład, robiłem masę, nawet za nie zostałem wyrzucony z innego forum, powoli pisałem dokładniej i lepiej, a gdy były czasy przed maturą, czyli rok temu, gdy były wypracowania na lekcji pisane na ocenę (zawsze pisałem tylko raz, od razu na czysto) na jakieś 500 słów liczba błędów ortograficznych była poniżej 2.

 

ludzie piszcie coś

To się nazywa "proszenie o posty". Jak będziemy mieli coś do napisania, na pewno to zrobimy, nie martw się o to, bo forum ma sporo użytkowników i wielu chętnie by w takim przykładowym Twoim temacie coś wyskrobało, ale właśnie nie za dobre fotki lub brak czegoś do komentowania z braku widocznych szczegółów i tego nie robi. Lub po prostu postęp prac nie jest zbyt widoczny, aby coś pisać. Więc lepiej czekać na posta spokojnie, niż się o niego prosić.

 

Teraz coś o samym projekcie. Sam pomysł scenki ciekawy i interesujący, ale te worki nie wyglądają dość naturalnie. Lepiej było władować pod prowizoryczny stół jakieś beczki (tak mi się to widzi). Pojazdu nie ocenię, bo słabo go widać. Fotki z figurką są też dość słabe, ale widać, że skrobanie jej nie wyszło Ci zbyt dobrze, widać to na ręce, tej co trzyma kubek.

 

I na koniec, pracuj dalej, a szczególnie nad fotkami i pisownią, a temat stanie się prawdziwym warsztatem, a nie postami o poprawnym pisaniu itp. A co do fotek rozumiemy, że masz słaby sprzęt jak sam napisałeś, ale słabe fotki nie chce się komentować, a jeśli to dopracujesz, to temat będzie komentowany częściej i bardziej na temat niż jest teraz.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.