Skocz do zawartości

Georgios Averof grecki krążownik pancerny


daru65

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie ma kibicow?
Są, tylko jak nie mają nic do powiedzenia, to się nie mądrzą . Osobiście nie lubię żywicy, uważam ją za fatalny materiał do obróbki, kruchy i niewdzięczny - ale okręcik jest nietypowy, greckiej łajby (poza "starą-żytnią" ) nie notowaliśmy jeszcze chyba na forum, więc zaglądać zaglądamy...

 

wielkamucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam ponownie,sympatykow mojego awerova i wszystkich pozostalych ma sie rozumiec averoff jest wlasnie po umyciu gotowy do astarowania bedzie to surfacer 1200.a potem bedziemy kombinowac jak go pomalowac.pozdrawiamaver001.jpg

aver002.jpg

aver003.jpg

aver004.jpg

aver005.jpg

aver006.jpg

aver007.jpg

aver008.jpg

aver009.jpg

aver011.jpgi jeszcze lodeczkaaver012.jpg

aver014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

witam ponownie prace nad averowem posuwaja sie raczej slamazarnie,ale jakies efekty sa.oto one.jakis komentazrz?pozytywny lub negatywny tez mile widziany.[sorry ze nie uzywam polskich znakow,mam grecki comp i oprogramowanie]aaa010.jpg

aaa009.jpg

aaa007.jpg

aaa006.jpg

aaa002.jpg

aaa001.jpgno a teraz zaczynamy zabawe z poklademaaa021.jpg

aaa019.jpg

aaa018.jpg

aaa014.jpg

aaa012.jpg

aaa011.jpg

aaa010.jpg

aaa009.jpg

aaa007.jpg

aaa006.jpg

aaa002.jpg

aaa001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nikt nie odpisuje to ja odpisze. Bardzo ładny model ci wychodzi. Taka perełka na forum bo tak to cały czas Bismarcki i tyle. Ogólnie zaglądam do tego wątku ale nie odpisuje bo w ogóle nie znam się na okrętach greckich. Ale temat ciekawy zawsze zaglądam i patrze na nowe postępy. Także i teraz podziwiam nowe postępy,

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki michal za budujace slowa,myslalem ze nikt sie nie interesuje

Interesuje się interesuje.... Jeno nic nie pisze Ale bacznie się przygląda. A pokład miodzio

 

Taka perełka na forum bo tak to cały czas Bismarcki i tyle.

Oj tam oj tam

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam planuje budowę Bismarcka ale fakt że na naszym forum jest wysyp Bismarcków, a taki temat to na prawdę coś. Nie podjąłbym się budowy takiego modelu choćby z braku znajomości okrętów greckich. Zawsze interesują mnie nowe okręty na tym forum. Często nie odpisuje bo nie wiem za bardzo co mam odpisać. Teraz wiem że warto interesować się każdym tematem. Kto wie może i ja będę prowadził relację z budowy takiego mniej znanego ale interesującego modelu i też będzie mi zależało na zainteresowaniu modelarzy.

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poklad jeszcze nie gotowy,jak przeschnie olej przeciagne pastelami i bedzie ok,a co do relingow to niestety nic sie nie da zrobic.za duzo warstw farby przyjal.to moj pierwszy model z taka masa blacharni wiec i o pomylke nie trudno.przynajmniej teraz wiem ze relingi trzeba przyklejac pod koniec.pozdrawiam...no i nareszcie sa kibice!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
poklad jeszcze nie gotowy,jak przeschnie olej przeciagne pastelami i bedzie ok

A mógłbyś opisać krok po kroku jak stworzyłeś pokład. Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poklad jeszcze nie gotowy,jak przeschnie olej przeciagne pastelami i bedzie ok

A mógłbyś opisać krok po kroku jak stworzyłeś pokład. Z góry dziękuję!

 

Ja też poproszę przepis na pokład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.