Skocz do zawartości

Jagdpanzer 38(t) Hetzer


zdzichmig

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł byś poprawić ten KM i

A on miał KM?

Nie miał, ani MG, ani osłony, zostały zniszczone jak się zawaliła ściana no i oczywiście były pęknięcia na pancerzu, a górna płyta była lekko uniesiona, starano się ją naprawić w warsztacie. Ogólnie "Chwata" biorą pod uwagę, był złomem jeżeli chodzi o walkę w mieście, miał również popękane koła, co podczas ataku mogło się źle skończyć, no i ciągle gasnący silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny. A tak ogólnie, to niefajnie zrobiłeś chwaląc się modelem w ten sposób.

 

Co do "Hetzera" ,dziwi mnie to że wiesz dużo na ten temat, a jednak zrobiłeś dokładnie z instrukcji.

 

Ps.

Niech ktoś napisze o tym "chwacie", bo ciekaw jestem, a na ten temat nic nie wiem i chciałbym się coś niecoś dowiedzieć. Co to dokładnie było? Jeden pojazd? Czy oddział taki? Przybliżcie mi temat.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Odnośnie wykonania modelu:

-Za grubo położona moim zdaniem farba,

-nie sądzę aby jakakolwiek armia na świecie stosowała kamuflaż i to jeszcze trójbarwny na spodzie pojazdu,

-nie pocieniowane boczne ekrany,

-rozwalająca się gąsienica z lewej strony pojazdu, z przodu,

-świecące się kalkomanie,

Mi wykonanie modelu w przeciwieństwie do kolegów się nie podoba. Odnoszę wrażenie, że robiony był za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem go szybko, a w ogóle kolega chyba trochę przesadza, może pokaże swoje modele

Przesadzam to nie ja tylko Ty z... farbą. Jezeli boli Ciebie konstruktywna krytyka, to jak inaczej pisać?

 

może pokaże swoje modele

A niech pokaże, tylko następnym razem niech słucha porad a nie tylko ochów i achów.

 

Co do jeszcze innych rzeczy to radziłbym zakupić metalizer i malować metalowe elementy metalizerem, bo np. km-y nie były srebne, a na prezentowanym na Twoim modelu ma takie plamki srebne i nie wygląda to zbyt ciekawie,

-zęby koła napinającego powinny być wytarte do gołego metalu ( również dotyczy się to krawędzi koła napędowego), bo tarły o gąski a na Twoim modelu jest tam farba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Niech ktoś napisze o tym "chwacie", bo ciekaw jestem, a na ten temat nic nie wiem i chciałbym się coś niecoś dowiedzieć. Co to dokładnie było? Jeden pojazd? Czy oddział taki? Przybliżcie mi temat.

POZDRAWIAM

Proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.