Skocz do zawartości

Komisarz - Games Workshop


MrDyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Leżała sobie w odmętach magazynu figurka z Games Workshopa. Sam już nie pamiętam jak do mnie trafiła i jaka była jej prawidłowa nazwa. Z racji baraniej czapy przezwałem delikwenta Komisarz (Polityczny).

Trzeba było coś z delikwentem zrobić...

 

Taka mała winietka sobie powstaje:

DSC_0510.jpg

 

Podstawka psiknięta podkładem

DSC_0515.jpg

 

I pre-shading

DSC_0522.jpg

 

Pierwsze kolory bazowe

DSC_0525.jpg

DSC_0526.jpg

 

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w czapie i z futrzanym kołnierzem, to tylko Vostroyański Komisarz .

 

Pomalujesz jak chcesz, ale powinien być w jasno szarym kolorze. Zresztą kolory znajdziesz w necie. Będę zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie śnieżno?

Zawsze rozczulały mnie te mieczopiły łańcuchowe świata GieWu, chyba jakiegoś orka muszę sobie dokończyć... Kościeje fajnie wtapiają się w podstawkę. No cóż, jak zwykle - pokibicuję z puszeczką

Aha-

w odmętach magazynu

Przykro mi z powodu zalania magazynu... chyba , że chodziło o otchłanie

Taka mała złośliwość przy sobocie Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w czapie i z futrzanym kołnierzem, to tylko Vostroyański Komisarz .

 

Pomalujesz jak chcesz, ale powinien być w jasno szarym kolorze. Zresztą kolory znajdziesz w necie. Będę zaglądał.

 

Skoti jedyny słuszny komisarz musi być czerwony

 

Uwielbiam WH40K, miałem kiedyś ochotę na kilka pojazdów z tego Świata i dlaczego ich nie kupiłem to nie wiem do tej pory.

 

Ja też nie wiem Biegusiem do sklepu

 

Będzie śnieżno?

Zawsze rozczulały mnie te mieczopiły łańcuchowe świata GieWu, chyba jakiegoś orka muszę sobie dokończyć... Kościeje fajnie wtapiają się w podstawkę. No cóż, jak zwykle - pokibicuję z puszeczką

Aha-

w odmętach magazynu

Przykro mi z powodu zalania magazynu... chyba , że chodziło o otchłanie

Taka mała złośliwość przy sobocie Pozdrawiam!

 

Chyba muszę Cię rozczarować, śniegi roztajały.

Oj złośliwcze, tak się czepiać emeryta? Magazyn jako rzecz płynna posiada i odmęty i wiry...

 

Na razie wielki kolorystyczny misz masz. Liczę, że efekt końcowy będzie nie gorszy niż przy Hetzerze. Bedą jakieś haszcze?

 

Piotrze, u mnie na początku zawsze jest chaos, a potem się jakoś to klaruje. Jeszcze nie wiem czy dodam jakieś chwasty... Póki co za Komisarzem pozostaje jeno spalona ziemia...

 

Małżowinka poszła spać a ja się zacząłem bawić farbkami. Póki co podstawka wygląda tak:

DSC_0556.jpg

 

Jako, że słowo się rzekło i Komisarz u bajora, to dostał czerwony kubraczek

DSC_0559.jpg

 

Zastanawiam się jakie kolory bucików i rękawic mu sprawić żeby modniś wyglądał szałowo (chyba tak się teraz mówi?). Może ładnie kontrastowo niebieskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie kolor skał na podstawce. Takie szaro - niebieskie skałki kojarzą mi się z klasycznym Warhammerem i zieloną trawką. W przypadku rdzawego podłoża wydaje mi się, że skały powinny być w takim właśnie odcieniu. Ale to tylko taka drobna sugestia, bo całość prezentuje się nadzwyczaj efektownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że koledzy kibicujecie

Czasu niewiele to i postęp niewielki... doszły kolejne kolory na na Komisarzu. Brąz się nie sprawdził, za bardzo się zlewał z czerwienią, więc przemaziałem na szaro. Też mi nie pasowało i w ramach eksperymentu zarzuciłem ciemnoniebieski filtr. Jak na razie wygląda tak:

 

DSC_0587.jpg

 

Zacząłem też lać wodę (eh... przypomniały się dawne egzaminy ). Na razie pierwsza warstwa podsycha.

DSC_0588.jpg

 

łsobota to co na razie widzisz to ciągle półfabrykat. Kolory się jeszcze pewnie zmienią.

 

cdn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łsobota to co na razie widzisz to ciągle półfabrykat. Kolory się jeszcze pewnie zmienią

No to bardzo dobrze wróży na przyszłość A widok wywróconej beczki z leżącym przed nią szkieletem przywiódł mi na myśl, znaną i chyba lubianą serią " (...) żywych trupów" (beczki z trioxinem i ich mieszkańcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie koledzy, że się Wam podoba. Święta, święta i po świętach....

Pędzel w dłoń i figurka Komisarza praktycznie skończona (jakieś drobne podmalunki pewnie znajdę). Sorry za jakość fotek ale już późno.

 

Od przodka

DSC_0602.jpg

 

Od zadka

DSC_0605.jpg

 

Na podstawce zasycha kolejna warstwa wody więc jej nie ciągałem do zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisarz ukończony w terminie na NoVA Models Classic.

 

Wyszło tak

DSC_0661.jpg

DSC_0654.jpg

DSC_0660.jpg

 

Jak wyjrzy słonko to zmajstruje nieco lepsze fotki i wstawię galerię.

Pozdrawiam kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysło dobrze. Fajna ta toksyczna kałuża, ale teren wokół za mało zróżnicowany. Brakuje jakiś cieni, może washa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysło dobrze. Fajna ta toksyczna kałuża, ale teren wokół za mało zróżnicowany. Brakuje jakiś cieni, może washa??

Raczej wyszło tak na zdjęciach (lampa, flesz, zmęczony pstrykacz). W realu teren jest zróżnicowany kolorystycznie. Dzisiaj z powodu innych zajęć nie udało się machnąć nowych fotek... Pomysł na kolor kałuży wyszedł od mojej lepszej połowy.

 

 

Dziś dzień flagi, więc powiem, że ładnie wyszło, choć komisarzy słabo trawię

 

Komisarze nie należą do mojej ulubionej grupy, ale ten powstał jako ironiczny portret.

 

Dzięki za miłe słowa koledzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.