Skocz do zawartości

Toyota bB Tamiya 1/24


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Postanowiłem, że walcząc z innym modelem konkursowym, skończę jednocześnie i ten "kiosk na kółkach"

 

Bb zostało pomalowane klarem i wypolerowane. Pomalowałem też uszczelki i słupki na czarno. Listwy dachowe też dostały czarny matt.

marzec18.jpg

marzec17.jpg

marzec16.jpg

marzec15.jpg

marzec14.jpg

marzec1.jpg

marzec.jpg

 

Przerobiłem zawieszenie - obniżyłem, usunąłem kawałek wydechu ( część układu wydechowego będzie nowa ) i pomalowałem. Wstępnie przybrudzony jest tylko przód. Ten srebrny na wydechu jak i na silniku to tylko podmalówka - będzie to malowane normalnie z aero.

marzec12.jpg

marzec11.jpg

marzec10.jpg

 

Pomalowałem też "tarcze i bębny" hamulcowe - chrom APP - zaciski na czarno.

Podobnie i szyby dostały cienie - jak widać na foto - do minimalnego retuszu. Z czarnego matu dostały tez lusterka oraz tablica rejestracyjna.

marzec7.jpg

marzec8.jpg

marzec6.jpg

 

Felgi dostały żółty fluorescencyjny. Wymagają jeszcze washa bo narazie wyglądają plastikowo.

marzec9.jpg

 

I na koniec przymiarka na kołach:

marzec5.jpg

marzec4.jpg

marzec3.jpg

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie fotki przed galerią.

Dokończyłem detale. Lampy z tyłu dostały odbłyśniki ( chrom APP ) oraz zmodyfikowane kolory. Zrobione lampy przód oraz boczne kierunkowskazy ( nawiercona w nich imitacja żarówki ). Przyklejone lusterka, wycieraczki, spryskiwacze oraz tablice rejestracyjne. Nowy tłumik końcowy oraz układ wydechowy.

 

przed21.jpg

przed20.jpg

przed19.jpg

przed17.jpg

przed16.jpg

przed15.jpg

przed14.jpg

przed13.jpg

 

I widok ogólny:

przed.jpg

przed1.jpg

przed2.jpg

przed3.jpg

przed5.jpg

przed6.jpg

przed8.jpg

przed9.jpg

przed10.jpg

przed11.jpg

przed12.jpg

 

Do dokończenia zostały wycieraczki oraz wyczyszczenie modelu przed galerią.

 

Model ma wiele wad - żadna z nich już nie będzie poprawiona z prostej przyczyny - jak teraz cokolwiek rozgrzebię to wiem, że już go nie skończę. Będzie odnośnikiem dla kolejnych modeli.

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacunek !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.