Jump to content

T-34/76 m. 1940 (niemiecki) - UM 1/72


skala72
 Share

Recommended Posts

W krótce ruszam z warsztatem kolejnego Teciaka, tym razem jeden z wcześniejszych z 1940 r. z działem 76mm w wersji niemieckiej. Swego czasu (2008) kleiłem ten model i postaram się go wykonać duuużo lepiej.

 

captured-t-34-76-elemty-zywiczne.jpg

Link to comment
Share on other sites

Co zrobisz z gąsienicami, bo tutaj wafle raczej nie pasują Szkoda, że nie ma żywicznych gąsienic wczesnego typu. Tutaj prośba do Ciebie, podziałaj coś w firmie, żeby takowe się ukazały To z pewnością ucieszyłoby wielu modelarzy. Ja sam chciałem sobie kupić T-34 z armatą Ł-11 w odlewanej wieży, z UM'a, ale jak zobaczyłem waflowe gąsienice w pudełku, to sobie dałem spokój. Tak więc mam nadzieję, że Twoje zmagania z tym modelem, przyczynią się do wypuszczenia na rynek zestawu wczesnych gąsek do Teciaka

Link to comment
Share on other sites

No cóż, na chwile obecną będzie z gąskami z zestawu. A tak swoją stroną, to nie zauważyłem zbytniego "ruchu" w Teciakach na forach, owszem, rozmawiałem z klientami o dodatkach i poprawkach do modeli UM, ale ich musi być tylu samo co kupujących, aby to się opłaciło. Pewnie rozumiesz, w co nie wątpię.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, wydaje mi się, że modele pierwszo-wojennych, brytyjskich Marków czy Ft-17, to temat jeszcze mniej chodliwy niż Teciaki, a wyszły do nich ciekawe zestawy, w postaci gąsienic do pierwszego i całego podwozia do drugiego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.