Skocz do zawartości

Moja kolekcja


scaniul35

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będą następne ale teraz pracuję i nie mam czasu. Poza tematem dodam że wszystkie modele jakie malowałem były malowane pędzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś nie powiedział, że malowałeś pędzlem to pewnie bym nawet tego nie dostrzegł. Bardzo fajna kolekcja szkoda tylko że na tej żółtej Scanii nie ma żadnych śladów eksploatacji.

Co to za albumy w tle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj, tej akurat nie znam, ale moge Ci polecic produkt innej firmy, ktory daje dokladnie taki sam efekt. Polecam.

http://www.alsacorp.com/products/killercans/kc/killerchrome.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale potrzebuję farbki do pędzelka.

Farbkami i pedzelkiem nie uzyskasz takiego efektu, chyba ze masz co innego na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Widoczne łączenia na elementach chromowanych, światła na błotnikach wyglądają jakby były przechylone, lewy filtr też wygląda na przechylony. Koła niepomalowane. Reszta wydaje się być akceptowalna, jak na model z pudła. Zdjęcia to znowu tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam.

Bardzo ładniutki . Jak się budowało ?

Dzięki budowało się długo i jestem zadowolony z efektu.

Widoczne łączenia na elementach chromowanych, światła na błotnikach wyglądają jakby były przechylone, lewy filtr też wygląda na przechylony. Koła niepomalowane. Reszta wydaje się być akceptowalna, jak na model z pudła. Zdjęcia to znowu tragedia.

Starałem się skleić model jak najlepiej jeżeli coś odstaje to kup ten model i sklej następnie porównaj. Zdjęcia do bani ale to kwestia czasu. Pracuję od 6.00 do 18.00 więc nie mam czasu na ustawianie odpowiedniego oświetlenia lub budowania namiotu z tłem. Nie jestem na forum długo i nie znam tu wszystkich ale twój post przypomina mi post pięciolatka. Jeżeli uważasz że skleiłem model krzywo to powinieneś zobaczyć to http://www.mojehobby.pl/zdjecia/7/7/9/1616_rd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fotki nowości.

DSCF2951.jpg DSCF2950.jpg DSCF2952.jpg DSCF2953.jpg

Przepraszam forumowych krytyków za jakość zdjęć ale nie mam czasu na robienie lepszych. Jak pisałem modele chcę sklejać równo i nie chce brudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyków to chyba o mnie. Model wygląda nieźle, biorąc pod uwagę, że od poprzedniej galerii minął tylko miesiąc, to tempo sklejania jednak ogromne. Co oznacza, że czas masz, a i umiejętności Ci nie brakuje. Jednak warto poświęcić 2 minuty na zrobienie lepszych zdjęć, bo jakie opinie chciałbyś dostać za czarną rozmazaną plamę.

Jeśli na pokazanym przeze mnie DAFie widzisz tylko brud, to trudno. Mocno się nie rozumiemy, przynajmniej w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię zdjęcia zabytkowym aparatem cyfrowym 3,2 mpx i, choć nie są w żaden sposób profesjonalne, to jednak dojrzeć coś się da. Jak nie masz czasu na przygotowanie jakiegoś kącika na sesje - spróbuj gdzieś przy oknie (może parapet), przy dobrym świetle dziennym i żeby było za plecami (mi krytyka copycata bardzo się przydała w tej kwestii, i nie tylko;D). Polecam również jakiś "statyw" np. z deski do prasowania albo puszki, cokolwiek byłe by podeprzeć aparat. Robisz modele z górnej półki. Osobiście chciałbym sobie pooglądać gotowe kolosy w Twoim wykonaniu, ale nie bardo jest jak. Z tego co widać, to model poprawnie (chyba) złożony. Jak nie masz czasu w tygodniu, żeby pstrykać foty to może weekendy?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.