Skocz do zawartości

Scania 4 8x2*6


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będzie więcej, ale muszę się pomęczyć z montażem. I jak bezbarwny pójdzie to będzie jakaś sesyjka całości. Jeden dzień miałem na sklejanie, teraz znowu jeden trzeba wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zrobiło to też trochę musi być do poprawy

 

Ale już widzę jakie poprawki zrobię w następnym modelu, którym ma być Highline.

 

To zdjęcia:

 

P3020272_zpsectqlfr1.jpg

P3020246_zpsuugv5dxp.jpg

P3020237_zpsrsuttevc.jpg

11051181_886199024764921_256961870_n_zpsun6xpnpo.jpg

 

Bak paliwowy będzie niebieski bo tak to nie ma taktu i się pośpieszyłem z tym bakiem.

 

11051181_886199024764921_256961870_n_zpsun6xpnpo.jpg

11026533_886199558098201_1785561380_n_zps9coxqg7j.jpg

P3020249_zpszcrquamj.jpg

P3020245_zps7saxg65e.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromowane stopnie jakim kolorkiem malowałeś?

 

To srebrny - śnieżka, może takie wrażenie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy model całkiem dobre wykonanie ale ten kangur a właściwie siatka w nim to razi. Ja używałem siatki do łączenia regipsu, jest drobniejsza i równa choć i tak trzeba trochę doczyscic. Podklej ja z drugiej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym modelu, pewnie dam kangur z italeri. Z siatką pomyśle najpierw trzeba sprawdzić jak to wygląda. Nastepna aktualizacja juz pewnie bedzie gotowa rama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiem tak ten bullbar jest okropny, psuje cały efekt kabiny, grafika świetna bo z pod ręki mistrza massera. Bullbar jest źle zamontowany, ty masz go do zderzaka zamontowany a powinien być do ramy, pewnie z takim zamontowaniem nie pochylisz kabiny do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama wyglada swietnie, co do kangura......generalnie Twoj wybor czy go uzyjesz, czy nie. Na Twoim miejscu dalbym sobie z nim spokoj, albo zrobil drugi od nowa, bo ten troche daje po oczach. Przede wszystkim powinien byc wezszy o jakies 2mm z kazdej strony . Siatke mozna kupic w wiekszosci sklepow modelarskich, kiedys udalo mi sie kupic chyba ze 4 arkusze A5 metalowej siatki, idealnie nadaje sie do orurowania. Popytaj, bo samemu robic cos takiego to robota prawie niemozliwa. Druga sprawa - jak robisz orurowanie, to dobrze jest zrobic sobie taka jakby matryce, wzor wyciety z polistyrenu. Srodkowa czesc jest latwo zrobic, ale boki, zeby byly idealnie symetryczne, to juz troche trudniej. Rysujesz sobie jedna strone kangura, wycinasz, szlifujesz i kleisz orurowanie ze soba dookola tego wycietego kawalka. To samo robisz z druga strona, tylko, ze odwracasz "matryce" na lewa strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam, po tych postach już myślę o zmianie kangura i myślę czy nie zrobić przodu jednolitego - niebieski bo taka była koncepcja, a wykonanie nie raz różne jest. Chcę jeszcze zamówić od modelarza Truck Acessories part II i felgi z błotnikami bo to mi się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.