Skocz do zawartości

MAN TGA with 20` container


batmd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jako iż to mój pierwszy post witam!:P

Od dawna bacznie sledziłem to forum, aż w końcu sam sie skusiłem na budowe modelu:)

Padło na Mana:)

 

Jak dotąd udało mi sie sklejic kabine i wymalować ją podkadówką (narazie słabe zdjecia bo robione telefonem)

Oto fotki:

d536bcadf3a24631m.jpg

13b73baf93b9703em.jpg

7014042643e4d942m.jpg

d3b9314a757faf40m.jpg

i felgi wymalowałem na `ala chrom

afca1e2c7f258605m.jpg

Docelowo chce kabine pomalowac na zółto

Pozdrawiam wszytkich!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego kolegę

 

Odnośnie zdjęć, jak na telefon nie są najgorsze. Czasami zdarza się że ktoś wstawi takie zdjęcia gdzie jest tylko jedna wielka rozmyta plama.

 

Będę śledził postępy prac, bo sam mam ten model w zestawie z naczepą i kontenerem. Ale najpierw musze skończyć sesje żeby się zająć modelami

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz pierwsze czesci poleciały do kreta:P

Nie jestem doswiadczonym lakiernikem niestety ale sie szybko ucze:)

Maluje sprayem i ineraz tworza sie zacieki badz za górbo maluje.

Mysle nad kupnem areografu ale ( i tu pytaine do was jako ekspertów) jaki jest lepszy z dolnym czy z górnym zbiorniczkiem?

 

 

A oto fotki tego co narazie mi wyszlo:) a mianowcie przednie oraz tylnie zawieszenie

2496a191cc391e8fm.jpg

064c5070fef37e7bm.jpg

a877849c25f52405m.jpg

47bf9e8ddd3aaa04m.jpg

36637231cd55453em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kleje tego Mana tylko, że bez kontenera i najgorsza sprawa dla mnie jest pomalowanie baku:/. Malowałem go sprayem chromowanym i chociaz jest suchy to jak go dotche przy dalesz bydowie modelu to zostają odciski palców:/. Odciołem go całkiem od ramy i przykleje na samym końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:) własnie robie podbnie;) ten spray `ala chrom jest troszke kitny bo jak sie dotnknie palcem to zostaja slady:) bak również odciolem teraz sie moczy w krecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie produkują MANów bez takich uproszczeń Mam taką ochotę na TGA, ale odstrasza mnie ta rama w całości, brak silnika i skrętnych kół...

 

 

Wojciechu staraj się pisać bardziej zrozumiale i zgodnie z zasadami ortografii języka polskiego.

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok-Sory Praetorian, ale tak się śpieszyłem że na klawiature nie patrzyłem...

 

A dlaczego Cię odstrasza rama w całości itd.??

 

Wybaczam

 

 

Wolę się trochę pobawić w sklejanie od podstaw. Po pierwsze lepiej niektóe elementy malować osobno (jak np. bak, czy nadkola), a po drugie lubię się bawić z ramą A skrętnych kół nie mogę wręcz przeżyć, tak samo jak braku silnika i podnoszonej kabiny. Na tym polega cały bajer w euro truckach!

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie, ładnie to wszystko się prezentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.