Skocz do zawartości

Dodge L-700


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marku, ale jak Ty chcesz tą skrzyneczkę otwierać? Skrzyneczka ładna, ale nieporęczna.

 

Mark, przełożenie "skobli" nic nie da, widać zbyt wyrażnie że skrzynka jest monolitem i otwiera sie tylko górna pokrywa, jeżeli masz taki zamiar Twoja wola. Ale sądzę że lepiej będzie jeszcze raz ową część wystrugać z balsy z otwieraną czołową stroną tej skrzynki, będzie o wiele lepiej wyglądać. Ale zrobisz ja uważasz, Twój model, ja tylko oblądam przez monitor. Nie wiem jak chczesz prezentować ten model, ale zawsze można pokazać statyczny, czyli otwarte wnętrze tej części i dwa boczne "sznurki" podtrzymujące otwartą klapę jako blat i na niej np. jakieś klucze lub inne detale? Ale to moja wizja.

 

Pozdr Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczepa wygląda fajnie i realistycznie . Z czego i jak robiłeś mocowanie przewodów?

Dzięki. Ja robię mocowania z blachy offsetowej. Ale myślę że blaszka z tacek do grilla też się nada. Robię tak---- wycinam wąskie paseczki, biorę odcinek przewodu który ma być użyty i na nim formuję zaczepy, tzn. kładę blaszkę na odcinek przewodu,( w poprzek ) cążkami o płaskich końcach obciskam blaszkę na przewodzie tak aby powstał kształt litery omega. Przyninam na wymiar, i kleję do podłoża klejem CA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny spód w tej przyczepie. Nie ma to jak bogato nałożone kable różne:D Przypomina mi, że niedługo czeka mnie podoba sprawa w Japończyku;] No nic, czekam na ukończenie całości i trzymam kciuki.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny spód w tej przyczepie. Nie ma to jak bogato nałożone kable różne:D Przypomina mi, że niedługo czeka mnie podoba sprawa w Japończyku;] No nic, czekam na ukończenie całości i trzymam kciuki.

 

pzdr.

 

Dziękuję. Dziś poprawia się skrzynka--- a właściwie buduje się od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja robię mocowania z blachy offsetowej. Ale myślę że blaszka z tacek do grilla też się nada. Robię tak---- wycinam wąskie paseczki, biorę odcinek przewodu który ma być użyty i na nim formuję zaczepy, tzn. kładę blaszkę na odcinek przewodu,( w poprzek ) cążkami o płaskich końcach obciskam blaszkę na przewodzie tak aby powstał kształt litery omega. Przyninam na wymiar, i kleję do podłoża klejem CA .

 

Dziękuje za poradnik na pewno skorzystam przy swojej cysternie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark, fajnie Ci idzię z tą naczepą, ale... Jak zwykle mam pytanie czy ten przewód musi tak wisieć po lewej stronie skoro po prawej użyłeś dwóch zaczepów kabli a po drugiej stronie jeden ? I może zsynchronizuj te wycieraczki, chyba że mają osobne silniki, to Ok. Powodzenie z nowa skrzynką.

 

Pozdr. Marcus

p.s. podglądam i doceniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark, fajnie Ci idzię z tą naczepą, ale... Jak zwykle mam pytanie czy ten przewód musi tak wisieć po lewej stronie skoro po prawej użyłeś dwóch zaczepów kabli a po drugiej stronie jeden ? I może zsynchronizuj te wycieraczki, chyba że mają osobne silniki, to Ok. Powodzenie z nowa skrzynką.

 

Pozdr. Marcus

p.s. podglądam i doceniam...

Dzięki. Przewód już nie wisi, to było chwilowe, a wycieraczki--- to totalny złom, a nowych nie chce mi się robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoje najlepsze deski . Też go zacząłem, tragedia w spasowaniu części, brak numeracji części. Ale fajna z niego żaba.

Dzięki, dzięki ,dzięki. Odkryłem nowy ( a może nie nowy) patent na plamy oleju na drewnie. Olej rycynowy + czarna pactra i kapanie na deski. Po 2-3 dniach delikatnie osączam papierowym ręcznikiem i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK czy jak tam się ta firma nazywa, ma gotowy specyfik do mokrych plam. Wcześniej się robiło ponoć mieszanką claeru z czarną olejną, ja jeszcze nie próbowałem. To co zrobiłeś daje chyba identyczny efekt, mocno rozcieńczona czarna z czymś błyszczącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.