Skocz do zawartości

Saab Draken J35F-2 Hasegawa 1:48 + bonusik


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna odsłona,tym razem "rura "z Hasegawy .Dedykowana kolegą ,którzy lubią krytykować moje modeliki

.Przy "Ninoczce"ich zabrakło ,więc czas na rzucenie wyżej wymienionego na pożarcie .

Model jak w temacie czyli szwedzka "rura " Draken J35 F-2 .i to tyle

P7140286.JPG

P7140287.JPG

P7140288.JPG

P7140289.JPG

P7140290.JPG

P7140291.JPG

P7140292.JPG

P7140293.JPG

P7140294.JPG

 

 

Na dokładeczę troszkę większa replika bo w 1:9 .Może nie tak dokładna ,ale przynajmniej latająca .

czyli szkolny samolot Armi USA z lat 30 tych PT-16 Sterman

Nie mogę się już doczekać kiedy wzleci w powietrze (nie omieszkam zaprezentować filmiku)

P7130285.jpg

P7130284.jpg

P7130283.jpg

P7130282.jpg

P7130281.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draken jak to zazwyczaj u ciebie pięknie wykonany

A ta druga zabaweczka... powiem tyle, jak coś robić to na maksa

Czasem należy wstać od biurka,i rozprostować kości na świeżym powietrzu ,i przy okazji nie złapać hemoroidów i wad kręgosłupa od tego ciągłego siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Draken, ponadczasowa sylwetka i wybór fajnego malowania - moim zdaniem ciekawszego niż najnowsze szare schematy. Draken to zresztą jeden z wyjątków mojej ogólnej koncepcji gromadzenia modeli (lotnictwo polskie) i znajduje się w planach produkcyjnych tyle że w 72.

Wykonanie także dobre, podoba mi się

Natomiast nie rozumiem konsekwencji w unikaniu dobrego jednolitego tła fotek tak dobrych (na ogół) modeli na rzecz składania pojedynczych kartek - gotów jestem ufundować odpowiednio duży kawałek brystolu - jak będzie za duży to poproszę Roberta, żeby się dołożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ośmieliłem się między innymi skrytykować Twojego Spita. Teraz piszesz o tym z sarkazmem. Nie lubisz krytyki, a Spit na żadnym forum nie otrzymał dobrych opinii. Draken jest wykonany prawidłowo, lecz bez wodotrysków. Masz dobry warsztat rzemielśniczy, potrafisz dużo, lecz nie potrafisz przyjąć krytyki na temat modelu ewidentnie zrobionego na od.... Szmatopłaty są Twoją dobrą wizytówką, natomiast pozostałe tematy nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.