Skocz do zawartości

Ford Model T - AMT


Tommi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w galerii

p11502264.jpg

 

Jak zwykle u mnie jest to Ford, tym razem przedstawiam Model T z 1927r. Jest to stary zestaw firmy AMT, zakupiony dawno temu na allegro w stanie dość średnim, gdyż jego budowa została rozpoczęta przez poprzedniego właściciela (po wcześniejszym zakupie rozpoczętego i malowanego Explorera obiecałem sobie że wiecej nie kupię zaczętego modelu, ale cóż ) sklejona rama, silnik i zawieszenie (bez sensu, bo silnik zrobiłbym po swojemu), reszta części luzem, kilka połamanych. Wykorzystując to wszystko starałem się, ładnie go poskładać.

Jak mi to wyszło zobaczycie na foto, standardowo model malowany humbrolami przy pomocy pędzla, bez zbędnych polerek, wosków czy brudzenia.

 

Zapraszam więc do oglądania tych kilku marnych zdjęć i dodanie małego komentarza

 

p11502121.th.jpg p11502181.th.jpg p11502111.th.jpg p11502191.th.jpg p11502381.th.jpg p11502051.th.jpg p11502341.th.jpg p11502281.th.jpg p11502141.th.jpg

 

Pozdrowienia dla oglądających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na takiego "staruszka po przejściach" to bardzo ładnie wygląda. Aż wierzyć się nie chce, że malowany pędzlem. Ładnie, równo pomalowane. Biały dach, też bez zastrzeżeń. Na 3 foto od lewej, w górnym rzędzie, nad nadkolem widać takie białe ślady, to pyłki jakieś czy to efekt "jakiegoś światła" , a może to mój monitor coś się przybrudził ?

Ogólnie model na plus, cieszy oko. Jest czym się chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem Ford model A? Ford T wyglądał przecież s=zupełnie inaczej...

To jest Ford model T.

Tak nawiasem mówiąc ostatni egzemplarz Forda T zjechał z taśmy w maju 1927r. a pierwszy Ford model A w październiku 1927r. ale do sprzedaży trafił dopiero w grudniu tego samego roku.

 

Ps.

Następnym razem do galerii wstawiaj zdjęcia normalnej wielkości.

 

Ps.2

Jak na pędzelek to malowanie wyszło ci bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że się podoba

 

Tak, tak, to Blaszana Elżunia z ostaniego roku produkcji, a model A czeka w kolejce do złożenia

 

RapToWny zapewne jest to światło odbite od chromu z tablicy rejestracyjnej, lakierowi w tym miejscu nic nie dolega ;)

 

ps. Oki, następna galeria będzie z dużymi fotami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.