Skocz do zawartości

Amerykański strzelec 1/35


Jakub 24

Rekomendowane odpowiedzi

Część!

Przez ostatni czas zajmowałem się taką oto figurką firmy S&T PRODUCTS. Figurka bardzo ładna, przyjemnie się ją malowało.

Bardzo przepraszam za jakość zdjęć, ale mam bardzo słaby aparat :( .

f6572b5419316ddfgen.jpg

baf1850bfc0408e3gen.jpg

4f80d96bff6bb635gen.jpg

3ddaaaafc22656dcgen.jpg

700a3cc6b124292fgen.jpg

Liczę na wasze uwagi i komentarze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż można powiedzieć.... wygląda zachęcająco, ale dopóki nie wstawisz lepszych zdjęć, to nie masz co liczyć na jakieś szczere komentarze. Naprawdę trudno ocenić twoją pracę przy tej jakości zdjęć. Popraw foty, ja na forum wstawiam foty robione komórką zwykłą i są dobrej jakości bo fotografuję przy świetle słonecznym. Też zrób foty za dnia przy świetle słonecznym a wyjdą super nawet gdy masz słaby aparat.

Spójrz na te zdjęcia, zrobione tandetną Komórką, ALE ZROBIONE na dworze w południe. Efekt bardzo ładny.

viewtopic.php?f=81&t=33919

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż można powiedzieć.... wygląda zachęcająco, ale dopóki nie wstawisz lepszych zdjęć, to nie masz co liczyć na jakieś szczere komentarze.

Przychylam się do słów Kolegi Watsona

 

Na tę chwilę mogę napisać kilka uwag, które mi rzucają się w oczy:

 

- pokrowiec saperki M-43 > piaskowy pokrowiec (kolor OD3) miał obszycie/"lamówkę" w kolorze OD7 czyli zielony

- cała saperka M-43 była malowana w kolorze Olive Drab

- zestaw M-1945 (plecak+cargo) na plecak piechociarza świadczy o końcówce wojny > odsyłam nawet na Allegro gdzie sprzedawane są takie plecaki, żeby sprawdzić ich kolorystykę (na koniec wojny praktycznie całe wyposażenie wykonywano z tkaniny w kolorze OD7)

- napy na pasie amunicyjnym > były wykonane z mosiądzu, czyli nie srebrne

- paski podbródkowe zapięte na tyle hełmu > zapięcie również mosiężne a paski parciane, na pewno nie brązowe jedyny skórzany był podbródkowy od linera, zapinany na daszku

- większość sprzączek w plecakach, torbach etc było czernione fabrycznie ;)

 

Czekamy na lepsze fotki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dzięki za podpowiedzi dotyczące zdjęć. Mam nadzieję, że tym razem są lepsze. Arturze dzięki wielkie za podpowiedzi dotyczące umundurowania postaram się poprawić błędy.

Teraz zdjęcia:

2ca53fef46c0dd63gen.jpg

e42075e5e407b701gen.jpg

ebfc84b9bcb78ed2gen.jpg

9656a0daac417eb0gen.jpg

766ca7f63ab5ff5dgen.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.