Skocz do zawartości

T-62 BDD -1/35 Trumpeter


gizmo1986

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mieszane uczucia bo warsztat masz szczerze mówiąc taki sobie ale te ostatnie zdjęcia wyglądają na prawdę dobrze. Cyknij foty na białym tle w wolnym czasie.

 

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kombinowałem ze stalową liną, z jednej strony jest o co zaczepić ale znów z 2 już nie ma zbytnio o co..

 

Szkoda, że wcześniej nie podumałeś o tym to byś porobił uchwyty z drutu albo plastikowych pręcików. Teraz faktycznie pozostaje zaczepić te elementy na linie. Tylko trzeba to tak zrobić aby wyglądało na improwizowany montaż i nie zepsuć estetyki modelu. Chociaż z jednej strony jest wyrzutnik granatów dymnych więc tam nie ma miejsca na ogniwa. Z drugiej strony jest kawałek miejsca ale z jednej strony dawać ogniwa to tak ni przypiął ni przyłatał, chyba żeby jeszcze zdjąć ten mały zasobnik. Lepiej by to wyglądało w wersji bez "podków" z przodu wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkowy są ok, a gąski z jednej strony, opcja mozliwa, bo widziałem tak na fotkach zamontowane, tylko zostaje opcja zamontowania ich, bedzie ciężko ale już mam pomysł mniej więcej, jutro zrobie jakies fotki z dołożonymi na sucho tymi gąskami. Tylko znów jak zaczepić gąski o line, otworów żadnych tam nie ma, więc bede kombinować z obwiazaniem linami i przepuszczeniem przez to innej liny, trochę skomplikowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mateuszku.

 

Model mi się podoba. Tylko kurde ten biały wali po gałach. Sam jestem kiepski w fotografowaniu modeli ale spróbuj uzyskać taki efekt jak Maszynista w tym wątku

 

viewtopic.php?f=87&t=33051&start=75

 

Szare tło daje moim zdaniem ciekawsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Przeglądam tą relacje już kolejny raz i to nie jest ostatni. Rzeczywiście model wymiata i wzoruje się na nim bo nic lepszego nie znalazłem i nie znajde pewnie. Dołożyłeś duuuużo starań i to widać. Ale... Jest jeden babol który mi się rzucił w oczy. Wersja M (BDD) ma gąski od T-72. Na zdjęciu prawdziwego gdzie wskazujesz babole trumpka i co trzeba zrobic samemu są pokazane gąski od T-72 a Ty dałeś od T55 z ramki A. W ramce E jest zestaw do T-72. To tak ogólnie na przyszłość:) No i jak pisałem piękny model:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.