Skocz do zawartości

T-62 BDD -1/35 Trumpeter


gizmo1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I znów mi roboty narobiłeś Ale spróbuje z plastiku, łatwiejszy w obróbce, ja lubię bawić sę z pręcikami

Na pewno nie będziesz żałował. To na fotce akurat jest z plastiku (rozciągnięta ramka wtryskowa), ale później zmieniłem na drut, ale ogólny kształt jest prawidłowy, ja zmieniłem bo patrząc od przodu trochę to się pogięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów mi roboty narobiłeś Ale spróbuje z plastiku, łatwiejszy w obróbce, ja lubię bawić sę z pręcikami

Na pewno nie będziesz żałował. To na fotce akurat jest z plastiku (rozciągnięta ramka wtryskowa), ale później zmieniłem na drut, ale ogólny kształt jest prawidłowy, ja zmieniłem bo patrząc od przodu trochę to się pogięło.

To jutro będe kombinować:) PS, kolego DARTH, jeden z elementów na Twoim teciaku jest źle przyklejony A który to sie domyśl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update, dziś duużo podgoniłem, bo praktycznie cały dzień dłubałem Zmieniłem osłony wizjerów na przedniej płycie, zrobiłem fakture taka jak powinna być na doczepianym pancerzu wieży bo była gładka, dodałem malutką siatke, widoczna na fotce, przerobiłem z przodu na płycie te 2 elementy na plastik+blaszki, wieże prawie skończyłem, dorobiłem z plastiku instalacje el. świateł na płycie przedniej, no i zrobiłem ten nieszczęsny kosz, wyszedł jak wyszedł, nie jest źle wg. mnie, teraz reflektory sa odpowiednio zamocowane, zrobiłem też nowa lufe KMu wieży z igły lekarskiej,a reszta to blaszki z zestawu, musze ogarnąć wreszcie te błotniki, i instalacje el. na wieży.

A tak to w tej chwili wyglada

8abdf9a2.jpg

e2c4635c.jpg

a039591c.jpg

5318f5a2.jpg

fd688732.jpg

4b44700c.jpg

a5e7fd06.jpg

e389f7ea.jpg

4b83e0fe.jpg

9013dd9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to typ gato, a dokładniej uss rock, jest w skali 1/72(ponad1.3m ), warsztat jest w okręty/warsztat:) A malowanie już za niedługo, bo zostały w sumie błotniki, i gąski, i trochę na wieży, no i nie doróbki,czyli coś tam jeszcze wyszlifować itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piaskowe coś to rdza, na fotkach wyszedł piaskowy kolor, w rzeczywistości jest rudy:) Po nawilżeniu np. wodą jest dokładnie taki kolor: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/Love_by_SillyPuttyEnemies.jpg/150px-Love_by_SillyPuttyEnemies.jpg , dlatego po nastepnej warstwie bezbarwnego nabierze kolorów,czemu ten matowy lakier bezbarwny humbrola tak wpada w satyne? Może za dużą warstwę bezbarwnego dałem??

Dodaje fotki w normalnym świetle(lubię zużyte pojazdy ): gąski będą zardzewiałe, to od razu mówię:)

557993bc.jpg

74451df2.jpg

6d22ed87.jpg

066ccc9d.jpg

638ffd3b.jpg

b5979dda.jpg

b6067443.jpg

e1b731e7.jpg

c8fd9fe4.jpg

7db7b5d6.jpg

Zostało założenie gąsek, anteny, km na wieże, kanisterka na wydech, drzewa na tył, założenie liny, psikniecie czarnym matem wylotu wydechu i może lufy,ściągnięcie maskolu z wizjerów, poprawienie tylne i przedniej dolnej części teciaka, i być może figurki dostanie i chociaż jeden przedni błotnik,dorobienia przewodu elektrycznego od przednich świateł bo podczas scierania łosza odpadł no i jakaś podstawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jedna strona gąsek zrobiona, oczywiście, to przymiarka, ale paski już się kupy trzymają, ułożenie gąsek chyba jest ok?Rozwiazałem tez sprawe z lakierem matowym, miałem chyba stary lakier, po uzyciu innego słoiczka mat sie zrobił, na modelu nie próbowałem jeszcze tylko na złomie modelarskim.

159fa97e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nie skończony, dojdą gąski na wieże, km, muszę światła, chyba kierunki, to są pomalować, dodam może jakąś skrzynke zamiast beczek,jakieś bambetle może, zrobić uchwyty drewnianej belki, dodać liny stalowe, jeszcze troszkę roboty jest.

Dodaje fotki w dziennym świetle:

07f6a4b6.jpg

e54130f0.jpg

131f9d3d.jpg

eaa57105.jpg

9baec0ed.jpg

dd60d361.jpg

cf4594c2.jpg

2e855b05.jpg

7abd4940.jpg

6c34b2a9.jpg

e0f2788d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło to słyszeć od modelarza klasy PRO:) Powiedz mi Pawle, bo kombinuje i nie mam zbytnio pomyslu, jak zamontować dodatkowe gąski na wiezy? Bo juz mam je gotowe tylko nie wiem zbytnio jak je zaczepic :/ A nie powiem bo dodają, i lamia zielona monotonnie. Kombinowałem ze stalową liną, z jednej strony jest o co zaczepić ale znów z 2 już nie ma zbytnio o co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.