Skocz do zawartości

MERCEDES BENZ 300 SLR & 300 SLR MILLE MIGLIA 1/24 //REVELL//


jkaluza

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie to wygląda. Ja bym fabryczne chromy usunął jeśli masz taka możliwość. A kiedy warsztat z prac nad Chargerem ?

 

Dzięki, a co do Chargerów to mam 3 sztuki Dodge Charger '68, Dodge Charger '69, i Dodge Charger 2006.

czekam na elementy fototrawione do chargera '68 i '69 i jak dojdą to zaczne

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne. Zgodzę się z morsem, że alclad najlepiej nałożyć i się od niego od......czepić. Kwestia zaplanowania montażu. Z flockiem, oprócz metody wikolowej, można użyć taśmy dwustronnej. Rozkładasz kawałek, sypiesz na nią flock (nie żałując sobie), potem wcierasz aż do uzyskania jednolitego podłoża. Na sam koniec dobrze to zabezpieczyć jakimś bezbarwnym.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartiniOCP Hehehehe fajne stwierdzenie z Alcladem Nieźle się uśmiałem 100% racji :P Stosuję tą metodę i jeszcze nie miałem problemu z Alcladem Jedynie na niego stosuję "cienie do powiek" z Tamiya, żeby uzyskać przepalone chromy na wydechach.

 

Co do flock'u na taśmę dwustronną zgadzam się - ta metoda też jest dobra i sam ją stosuję, ale moim zdaniem nadaje się raczej na samą podłogę (płaską) albo na zrobienie dywaników. Jeżeli chcesz pozamszować całe wnętrze to musisz to na klej zrobić

 

Pozdro

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Najpierw dziękuje wszystkim za rady.... Zamówiłem Flock w kolorze czerwonym i ciemno niebieskim.

 

A teraz kilka elementów jakie mi się udało wykonać:

 

Posklejałem trochę blach:

Druga kierownica , chłodnica i pedały:

p1060313kopiowanie.jpg

p1060314kopiowanie.jpg

p1060315kopiowanie.jpg

p1060310kopiowanie.jpg

 

Przeszlifowałem kasty papierem 2500 i pomęczyłem się trochę z kalkami:

p1060319kopiowanie.jpg

p1060322kopiowanie.jpg

p1060320kopiowanie.jpg

p1060321kopiowanie.jpg

 

I na koniec maska od Dodga Rma w carbonie... do lakierowania....

p1060324kopiowanie.jpg

 

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Serdecznie

Mała aktualizacja, trochę malowania i klejenia... pomalowałem ramę samochodu i elementy silnika... skleiłem nieco części ze sobą... Oczywiście czeka mnie jeszcze dorabianie kabli i przewodów i waloryzacja silnika...

 

 

p1060437kopiowanie.jpg

p1060433kopiowanie.jpg

p1060431kopiowanie.jpg

 

I Małe przymiarki z kastami (jeszcze niepolerowane)...

p1060450kopiowanie.jpg

p1060447kopiowanie.jpg

p1060446kopiowanie.jpg

p1060452kopiowanie.jpg

 

 

To tyle Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.